Do 300 zł za Konto Osobiste w Credit Agricole, 50 zł z polecenia oraz 3% na Koncie Oszczędnościowym

Do 300 zł za Konto Osobiste w Credit Agricole

Credit Agricole z początkiem poprzedniego miesiąca wprowadził do oferty nowe konto osobiste Konto dla Ciebie, które na wzór pozostałych banków stają się bezpłatne po wykonaniu prostych czynności. Przy tej okazji Credit Agricole postanowił także reaktywować promocje związane z premiami za otwarcie konta osobistego. Ponownie można otrzymać do 300 zł a Konto Osobiste w Credit Agricole, dodatkowe 50 zł za założenie konta z kodem polecającym oraz dodatkowo można otrzymać 3% na Koncie Oszczędnościowym. Warunki uzyskania premii nie są skomplikowane i nawet przy prostych czynnościach nie jest to trudne. Nowa promocja Korzyści dla Ciebie trwa do 31.07.2018 r. i co ważne – został bardzo skrócony okres karencji.

To już nie te czasy, kiedy Credit Agricole płacił nawet 1.000 zł za otwarcie konta osobistego. Te czasy już nie powrócą i trzeba się cieszyć tym co jest. Sam swego czasu dostałem 300 zł od Credit Agricole i jest okazja, aby ponownie zgarnąć podobną premię. Tym bardziej, że uczestnikami promocji mogą być osoby, które w okresie promocji Korzyści dla Ciebie (10 kwietnia – 31 lipca) nie posiadały w Credit Agricole konta indywidualnego i/lub tego konta nie zamknęły. Sprawia to, że bardzo dużo osób (w tym ja) ma powód, aby powrócić do Credit Agricole. W ramach akcji można otrzymać 200 zł za przeniesienie konta, lub 300 zł za płatności rachunków, lub 300 zł za zaokrąglenia płatności bezgotówkowych.

Aby wziął udział w promocji Korzyści dla Ciebie należy:
 • Podpisać umowę Konta.
 • Przystąpić do promocji, wybrać rodzaj premii.
 • Zadeklarować stałe Wpływy na konto.
 • Wypisać i podpisać Zlecenie przekazywania środków.
 • Złożyć wniosek z pełnomocnictwem w przypadku wybrania premii za przeniesienie konta.

W Credit Agricole należy zadeklarować stałe Wpływy na konto, ale później takie wpływy powinny także się pojawiać zgodnie z podpisanym Zleceniem przekazywania środków. Pierwszy zadeklarowany wpływ powinien pojawić się na koncie najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Co ważne może być to przelew z innego banku – nie musi być to wynagrodzenie. A może być tak naprawdę to być także wpłata gotówkowa. Dalej można liczyć na jedną z 3 premii (do wyboru).

200 zł za przeniesienie konta osobistego

Aby otrzymać premię 200 zł za przeniesienie konta należy w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy o konto złożyć  Credit Agricole Wniosek z Pełnomocnictwem zawierający nazwę dotychczasowego banku, pełny numer zamykanego konta, dyspozycję zamknięcia konta oraz nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie. I tak – jeżeli w ciagu kolejnych 3 miesięcy na konto osobiste w Credit Agricole będzie wpływać co najmniej 1.000 zł to zostanie naliczona premia 100 zł. Jeżeli te wpływy będą wynosić co najmniej 3.000 zł to premia będzie wynosić 200 zł. Zostanie ona wypłacona do końca następnego miesiącu, po spełnieniu warunków wpływu na konto.

300 zł zwrotu za rachunki

Kwota 200 zł za przeniesienia konta jest dobra, ale lepsze są dwie inne opcje. W Credit Agricole można wybrać opcję 5% zwrotu za płatności rachunków przez kolejne 12 miesięcy, do 300 zł w ciągu jednego roku. Aby otrzymywać zwrotu za płatności rachunków należy zarejestrować tzw. Potwierdzenie Płatności w placówkach Credit Agricole lub na stronie www.credit-agricole.pl/oszczedzaj-na-rachunkach. Dodatkowo w bankowości internetowej należy zdefiniować odbiorcę płatności – skrócona nazwa oraz numer rachunku powinien być taki sam jak płatność zarejestrowana na powyższej stronie. Rachunki mogą dotyczyć płatności za gaz, energię elektryczną, wodę bieżącą, telewizję kablową i satelitarną, dostęp do internetu, telefon komórkowy i/lub stacjonarny.Dodatkowy warunek to zasilenie konta osobistego w Credit Agricole kwotą 1.000 zł w każdym miesiącu. Zwrot będzie księgowany zaraz po wykonaniu płatności. Nie ma ograniczenia miesięcznego kwoty zwrotu, jest tylko ograniczenie zwrotu w ciągu roku. Wystarczy opłacać rachunki na kwotę 500 zł miesięcznie aby otrzymać maksymalny zwrot.

300 zł za płatności czyli CAsaver z premią 50%

Premia związana jest z usługą zaokrąglania do góry wykonywanych płatności bezgotówkowych – zaokrąglenia wędrują na konto oszczędnościowe. W tym przypadku otrzymuje premię 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver. Najlepiej oczywiście wybrać zaokrąglenie do 5 zł i płacić np. 5,01 zł kartą. Bank zaokrągli nam kwotę do 10 zł, doda nam od pozostałych 4,99 zł odłożonych na konto oszczędnościowe dodatkowe 50% premii. Wystarczy więc dobrze rozplanować zakupy i tylko ok. 11 takich transakcji. Maksymalnie można otrzymać 25 zł miesięcznie i 300 zł rocznie. Warunek otrzymania tej premii to zasilenie konta osobistego w Credit Agricole kwotą 1.000 zł oraz wykonywanie transakcji bezgotówkowych w kwocie co najmniej 300 zł w każdym miesiącu. Premia będzie wypłaca pod koniec następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków promocji.

3% na Koncie Oszczędnościowym na 4 miesiące do kwoty 100.000 zł.

Dodatkowo w ramach oferty Na start obowiązuje stawką 3% na Rachunku Oszczędzam do kwoty 100.000 zł przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta. Promocja dotyczy osób, które otworzyły konto od 10.04.2018 r., a przed tą datą nie posiadały w Credit Agricole konta osobistego. Przynajmniej tyle można wyczytać z krótkiej informacji na stronie internetowej Credit Agricole. Obowiązuje jedna darmowa wypłata w miesiącu oraz nietypowa, kwartalna kapitalizacja (naliczanie) odsetek. Standardowe oprocentowanie kont oszczędnościowych w Credit Agricole ledwo osiąga 1% w najlepszym przypadku. Najlepsze oprocentowanie lokat to 2% – 2,30% ale tylko dla nowych środków i na długie okresu – od roku.

50 zł za polecenie

Dodatkowo Credit Agricole reaktywował program poleceń dzięki które osoba polecona za otwarcie konta może otrzymać 50 zł, osoba polecająca także może otrzymać 50 zł. Osoba polecająca musi najpierw zalogować się na specjalnej stronie i wygenerować kod polecający. Stare kody nie działają, dodatkowo należy wyrazić zgody marketingowe i handlowe. Kod polecenia należy wpisać w momencie składania wniosku o otwarcie konta w Credit Agricole. W tej akcji należy nie mieć konta na 265 dni przed złożeniem wniosku (chyba ktoś w CA się pomylił). Akcja trwa do 31.03.2018 r. Premia dla polecającego naliczy się za otwarcie konta, osoba polecona powinna zasilić w każdym kolejnym 3 miesięcy konto kwotą 1.000 zł (500 zł dla konta MOVE!) oraz wykonywać transakcje bezgotówkowe w kwocie minimum 300 zł. Maksymalnie można otrzymać do 500 zł za skuteczne polecenia. Można wpisać kod zaprzyjaźnionej osoby: 3107689.

Do 300 zł za Konto Osobiste w Credit Agricole

Podsumowując w ramach odświeżonej promocji można otrzymać do 300 zł za konto osobiste w Credit Agricole oraz dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia. Najłatwiejsze warunki spełnienia ma chyba opcja zaokrąglania płatności bezgotówkowych i przekazywania zaokrąglenia razem z premią na konto oszczędnościowe. W ostatnich miesiącach w promocję bankowe obrodziło jak nigdy i co ważne, okresy karencji sprawiają, że nawet ja – stary wyjadacz, który otrzymał prawie 8.000 zł od banków może skorzystać z tej akcji. Więc nie ma się co zastanawiać. Wszystkich zainteresowanych nową akcją Credit Agricole zapraszam tutaj:

Do 300 zł za Konto Osobiste w Credit Agricole


Konto dla Ciebie to:
 • 0 zł za konto po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 7 zł).
 • 0 zł za kartę po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 9 zł).
 • 0 zł za wypłatę w bankomatach w placówkach CA, 0 zł za wypłatę w pozostałych bankomatach krajowych po zasileniu konta kwotą 1.000 zł oraz wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej/BLIK (inaczej 5 zł).
 • 0 zł za przelewy internetowe.

Do 300 zł za Konto Osobiste w Credit Agricole


Regulamin Promocji Korzyści dla Ciebie.

Regulamin Programu Poleceń II.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

9 Komentarze

 1. Czy w 300 zł za płatności czyli CAsaver z premią 50% to zasilenie konta na 1000zł może być z własnego konta w innym banku? I czy ta promocja łączy się z tą z poleceniami za 50zł? Czy konto otwiera się w banku czy kurierem?

 2. A skod wam na zaklogleniu końcówki bierze 25 zl A banku pko bp pytał się i mówili ze podczas płacenia karta płatniczą znika więcej pieniędzy z konta osobistego na na oszczędnościowe więc nie ma to seansu

 3. Witajcie.Mam pytanie to jak wpisać w tytule przelewu !! z innego banku kwotę uzupełniającą do 1000 zł bo mam wynagrodzenie (renta) poniżej 1000zł więc jeżeli nie dopłacę do pełnego tysiąca nie spełnię warunków promocji konta w agricole

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.