Lokata Wielki Powrót na 2,75% dla wszystkich w Idea Banku

lokata wielki powrót

Ostatnio pisałem o Lokacie na Nowe Środku Plus z oprocentowaniem 3% dla posiadaczy kont osobistych oraz Lokacie Świątecznej Plus na 2,75% także dla posiadaczy kont osobistych (ale bez obowiązku wpłaty nowych środków). Ci, co poczekali i nie chcą zakładać konta osobistego w Idea Banku mają alternatywę. Pojawiła się 2-miesięczna Lokata Wielki Powrót z oprocentowaniem 2,75% dla wszystkich. Nie ma obowiązku wpłaty nowych środków ani posiadania konta osobistego jak w przypadku wspomnianych propozycji. Stawka 2,75% na zwykłej lokacie praktycznie nokautuje konkurencję. Oferta ważna jest jak zwykle do odwołania.

Lokaty Wielki Powrót w Idea Banku:
  • Na 2 miesiące z oprocentowaniem 2,75%.
  • Bez wpłaty nowych środków.
  • Bez konta osobistego.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • 2 dni na opłacenie wniosku.
  • Po zakończeniu Lokata Wielki Powrót odnawia się automatycznie na bardzo niskim procencie.

Oprocentowanie w wysokości 2,75% bez dodatkowych warunków to obecnie najwyższe oprocentowanie wśród lokat krótkoterminowych. Stawkę tą przebija jedynie Lokata na Nowe Środki Plus także w Idea Banku, ale to dla nowych Środków i pod warunkiem otwarcia i posiadania konta osobistego. Na porównania w Plus Banku można otworzyć 3-miesieczną Lokatę Nowa Kasa = Większy Zysk także pod warunkiem posiadania konta osobistego i pod warunkiem wpłaty nowych środków (nadwyżka na dzień 04.12) ale z oprocentowaniem 2,30. Podobnie jest w Nest Banku – stawka wynosi 2,25%. Ale to jeszcze nic – podobna lokata na nowe środki jest także w PKO BP. Ale tam oprocentowanie wynosi aż 1,50%. I co najlepsze – jest w 100% pewien, że PKO BP zbierze najwięcej środków z rynku.


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

lokata wielki powrót

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.