Lokata Tylko Teraz na 1 miesiąc na 3% w Idea Banku

Lokata Tylko Teraz

Trwa telenowela związana z lokatami w Idea Banku. Najpierw pojawiła się Lokata Świąteczna Plus z oprocentowaniem 2,75% oraz Lokaty na Nowe Środki z oprocentowaniem 2,75%. To dla posiadaczy konto osobistych. W dniu wczorajszym napisałem o Lokacie Wielki Powrót na 2 miesiące z oprocentowaniem 2,75% a już dzisiaj pojawiła się 1-miesięczna Lokata Tylko Teraz oprocentowaniem 3% dostępna dla wszystkich klientów Idea Banku. Stawka spora bo 3% bez warunków dodatkowych nie można powiedzieć biały kruk na rynku lokat. Jednak okres 1 miesiąca jest trochę (według mnie) za krótko. Standardowo Lokata Tylko Teraz będzie w ofercie Idea Banku do odwołania.

Lokaty Tylko Teraz w Idea Banku:
  • Na 1 miesiąc z oprocentowaniem 3%.
  • Bez wpłaty nowych środków.
  • Bez konta osobistego.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • 2 dni na opłacenie wniosku.
  • Po zakończeniu Lokata Tylko Teraz odnawia się automatycznie na bardzo niskim procencie.

Lokata Tylko Teraz to kolejna bardzo dobra, lecz krótkoterminowa propozycja Idea Banku. To obecnie „prawie” najlepsza lokata krótkoterminowa. Minut to krótki okres trwania. Jednocześnie w dniu wczorajszym pojawiła się 3-miesięczna Lokata Kolekcjonerska w BGŻ Optimie na 2,50% dla nowych środki. Na tym przykładzie widać, jak mocno Idea Bankowi brakuje środków i ile może za nie zapłacić…


Standardowo (całkowicie) nowych klientów Idea Banku zachęcam do założenia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata Tylko Teraz

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.