Rachunek Oszczędnościowy w T-Mobile Usługi Bankowe na 2%

Rachunek OszczędnościowyT-Mobile Usługi Bankowe sukcesywnie modyfikuje i rozszerza swoją ofertę produktów depozytowych i kredytowych. Pisałem już nie raz o kontach Freemium i Preemium oraz nowej karcie kredytowej Mastercard Travel. W T-Mobile Usługi Bankowe pojawił się Rachunek Oszczędnościowy, czyli konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% do kwoty 50.000 zł. To całkiem dobre oprocentowanie jak na obecne warunki ale jest jedna gwiazdka. Aby otrzymać tak wysokie oprocentowanie należy w poprzednim miesiącu zasilić konto Freemium lub Preemium swoim wynagrodzeniem, stypendium, rentą lub emeryturą. Promocja Rachunku Oszczędnościowego trwa do 31.12.2017 r.

Oprocentowanie standardowe Rachunku Oszczędnościowego w T-Mobile Usługi Bankowe równe jest stawce WIBID 1M – 0,40%, czyli obecnie 1,06%. Taka stawka obowiązuje w przypadku braku odpowiedniego przelewu w poprzednim miesiącu oraz dla nadwyżki ponad 50.000 zł. Promocyjnym oprocentowaniem objęty jest jeden Rachunek Oszczędnościowy w T-Mobile Usługi Bankowe. Bezpłatne jest prowadzenie i jeden, pierwszy przelew wychodzący z Rachunku Oszczędnościowego. Każdy kolejny to 5 zł. Można także założyć Rachunek Oszczędnościowy w EUR z oprocentowaniem 0,10%, w USD z oprocentowaniem 0,20%, w GBP z oprocentowaniem 0,40% oraz w CHF z oprocentowaniem 0,10%.

Rachunek Oszczędnościowy

I to właściwie wszystko o nowej ofercie T-Mobile Usługi Bankowe. O oprocentowaniu lokat nie ma co pisać, ponieważ w najlepszym przypadku sięga ono 1,10% w opcji lokaty na 12 miesięcy. Co nie znaczy, że trzeba z nich korzystać. Lepiej zostawić swoje oszczędności na Rachunku Oszczędnościowym w T-Mobile Usługi Bankowe. Co prawda trzeba przekierować do T-Mobile swoje wynagrodzenie ale obecnie nie jest problemem zmiana konta u pracodawcy czy w ZUSie co kilka miesięcy. Klienci posiadający produkt kredytowy w T-Mobile mogą korzystać ze zwrotu za płatności bezgotówkowe w wysokości 15 zł czy 25 zł – o tej ofercie pisałem więcej tutaj:

Rachunek Oszczędnościowy

1 Komentarz

  1. ciekawe czy znowu zmienią warunki w trakcie trwania promocji… straciłem już zaufanie do tego banku właśnie po tamtej akcji z początku roku. A co do samego konta oszczędnościowego – w Orange Finanse jest 3,5%, więc naprawdę nie mają się czym aż tak chwalić…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.