Majowa Lokata Tylko Teraz na 2,05% w Idea Banku

majowa lokata tylko teraz

Kilka dni temu w ofercie Idea Banku pojawiła się całkiem dobra majowa Lokata Bezkonkurencyjna z oprocentowaniem od 2% do 2,20% w zależności od terminu. W dniu wczorajszym ofertę depozytową Idea Banku wzbogaciła także całkiem niezła majowa Lokata Tylko Teraz na 45 dni z oprocentowaniem 2,05%. To trochę słabsze oprocentowanie od Lokaty Bezkonkurencyjnej ale nadal bardzo dobre biorąc pod uwagę oferty lokat krótkoterminowych w innych bankach. Standardowo w przypadku majowej edycji Lokaty Tylko Teraz nie ma obowiązku posiadania konta osobistego czy wpłaty nowych środków. Majowa Lokata Tylko Teraz będzie w ofercie Idea Banku do odwołania. Oferta zakończona w dniu 06.06.2017 r.

Majowa Lokata Tylko Teraz w Idea Banku:
  • Na 45 dni z oprocentowaniem 2,05%.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Bez wpłaty nowych środków.
  • Bez dodatkowych produktów.
  • Majowa Lokata Tylko Teraz odnawia się na standardowym, bardzo niskim (żenującym) oprocentowaniu (0,01%).
  • Możliwość założenia online oraz przez bankowość internetową i mobilną.

Oprócz Lokaty Tylko Teraz lokat krótkoterminowych z oprocentowaniem powyżej 2% nie ma dużo. A tak naprawdę są tylko cztery: w Idea Banku (Lokaty Cloud i Bezkonkurencyjne), BGŻ Optimie (Lokata Deklasująca) oraz w BOŚ Banku (Lokata Wysoko Procentująca). Więc nie ma co narzekać, przez długi okres czasu na pewno nie będzie lepiej jeżeli chodzi o lokaty krótkoterminowe. Standardowo przypominam, że lokaty w Idea Banku odnawiają się na żenującym, skandalicznym, bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 0,01%. Wystarczy przegapić kilka dni termin zamknięcia/odnowienia lokaty i oprocentowania realne spada na łeb i szyję. O pozostałej ofercie lokat Idea Banku pisałem przy okazji Lokaty Bezkonkurencyjnej tutaj:

majowa lokata tylko teraz


Standardowo przy okazji moich wpisów o lokatach w Idea Banku całkowicie nowych klientów Idea Banku zapraszam najpierw do otwarcia najpierw Lokaty Happy z oprocentowaniem do 4% tutaj:

majowa lokata tylko terazLub Lokatą Happy Pro do kwoty 25.000 zł tutaj:

majowa lokata tylko teraz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.