Konto Optymalne – premia 100 zł za otwarcie + do 300 zł za zakupy w BGŻ BNP Paribas

Konto Optymalne premia

Dosłownie 3 dni temu pisałem o nowym Koncie Optymalnym w Banku BGŻ BNP Paribas. Bank ten wyszedł na przeciw klientom: zaoferował całkowicie darmowe konto osobiste ze zwrotem za zakupy w wysokości 2% i okresem karencji tylko 6 miesięcy. A teraz pojawiła się promocja Premia dla Ciebie w ramach której można otworzyć Konto Optymalne z dodatkową premią w wysokości 100 zł. Czyli można otrzymać do 300 zł premii w ciągu roku w postaci zwrotu za zakupy oraz dodatkowe 100 zł w ramach promocji Premia dla Ciebie. Warunki są bardzo łatwe spełnienia a akcja trwa do osiągnięcia 1.000 uczestników, nie dłużej niż do 19.06.2017 r. Tym razem chyba trzeba się pośpieszyć.

O promocji Konto z Money Bank można pisać tylko bardzo dobrze. Z akcji mogą skorzystać nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy na 6 miesięcy przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne nie mieli w tym banku konta osobistego. To radykalna zmiana na plus – wcześniejszy okres karencji wynosił aż 36 miesięcy. Bank zwraca 2% za zakupy, do 25 zł miesięcznie i do 300 zł w ciągu 12 miesięcy. I to bez szemrania – wymagane są tylko zgody marketingowe. Dodatkowo nie trzeba zasilać Konta Optymalnego żadną kwotą i nie ma wymogu płatności bezgotówkowych na odpowiednią kwotę. Konto Optymalne jest bardzo dobre i beż żadnych promocji i jest jednym z trzech bezwarunkowo bezpłatnych kont osobistych na rynku (obok Nest Banku i Orange Finanse). A teraz można dostać dodatkowe 100 zł premii w promocji Premia dla Ciebie.

Aby otrzymać dodatkowe 100 zł premii za Konto Optymalne należy:
  • Od 26.11.2016 r. nie być posiadaczem czy współposiadaczem konta osobistego w Banku BGŻ BNP Paribas.
  • Do 19.06.2017 r. złożyć na stronie promocji wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową wyrażając odpowiednie zgody.
  • Do 30.06.2017 r. zawrzeć umowę o Konto Optymalne wraz kartą debetową za pośrednictwem kuriera.
  • W lipcu 2017 r. zasilić nowo otwarte Konto Optymalne wpływami w kwocie co najmniej 1.000 zł.
  • W lipcu 2017 r. wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę co najmniej 300 zł.
  • Do 10.08.2017 r. odebrać e-maila z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii.
  • Do 17.09.2017 r. zalogować się na stronie promocji i uzupełnić dane (nr konta) do wypłaty premii.
  • W momencie odbioru nagrody –  dniu 19.09.2017 r. – być nadal posiadaczem Konta Optymalnego.

Konto Optymalne premia

Z wpływów wyłączone są przelewy z własnych kont w BGŻ BNP Paribas oraz wpłaty gotówkowe. Dodatkowe 100 zł wpłynie za spełnienie banalnego warunku. A krótki okres karencji sprawia, że z promocji mogę skorzystać zarówno ja i moja narzeczona. Pora chyba pożegnać się z T-Mobile Usługi Bankowe bo na zwroty tam już nie możemy liczyć. W BGŻ BNP Paribas we dwójkę dostaniemy 200 zł i zawsze coś z tyt. zwrotu za płatności kartą. A w najbliższych miesiącach czekają nas spore wydatki więc i zwroty będą raczej maksymalne. A tak w ogóle to będzie już 3 raz, jak otrzymamy premię od Paribasa. Ale skoro dają to grzech nie korzystać. Wszystkich zainteresowanych Kontem Optymalnym z premią 100 zł z otwarcie oraz do 300 zł za płatności kartą zapraszam tutaj:

Konto Optymalne premia


REGULAMIN PROMOCJI „PREMIA DLA CIEBIE”.

Regulamin promocji „Konto z Money Back”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.