Lokata Wielki Procent na 2,50% w Idea Banku

lokata wielki procent

Idea Bank ostatnio na rynku lokat wręcz szaleje. Dwa dni temu pisałem o Lokacie Skarbonce Plus z oprocentowaniem nawet 2,50% na okres 5 miesięcy. Plus w nazwie lokaty oznacza obowiązek posiadania konta osobistego. W dniu dzisiejszym pojawiła się Lokata Wielki Procent na 2 miesiące z oprocentowaniem 2,50%. I to wszystko bez obowiązku posiadania konta osobistego. Lokata Wielki Procent deklasuje wręcz konkurencję, a z drugiej strony pokazuje jak bardzo Idea Bank potrzebuje depozytów. Lokata Wielki Procent nie wymaga także wpłaty nowych środków. Oferta jak zwykle ważna jest do odwołania – można się spodziewać, że dosyć szybko zniknie z oferty Idea Banku. Ale póki co można, a nawet trzeba korzystać. Oferta zakończona w dniu 06.06.2017 r.

Lokata Wielki Procent w Idea Banku:
  • Na 2 miesiące z oprocentowaniem 2,50%.
  • Bez obowiązku posiadania konta osobistego.
  • Bez wpłaty nowych środków.
  • Od kwoty 500 zł do 1.000.000 zł.
  • Lokata Wielki Procent odnawia się na standardowym, bardzo niskim (żenującym) oprocentowaniu (0,01%).
  • Możliwość założenia online oraz przez bankowość internetową i mobilną.

Lokata Wielki Procent to kolejne pozytywne zaskoczenie Idea Banku. Stawka 2,50% w przypadku lokat krótkoterminowych to wręcz ewenement i się już nie zdarza. Więc tym bardziej trzeba korzystać z okazji i składać wnioski. Należy uwzględnić, że jest piątek i do pierwszego przelewu na Lokatę Wielki Procent trzeba poczekać do poniedziałku. Ale to wiele nie zmienia w pozytywnej ocenie nowej lokaty. Więcej o bardzo dobrej ofercie lokat w Idea Banku pisałem tutaj przy okazji Lokaty Skarbonki Plus.

3 Komentarze

  1. Haha ja czekam do sierpnia i cą kasę zabieram z lokat, niech banki strzyżą innych. Lokata kiepska w stosunku do oficjalnej inflacji , na tle dzisiejszych propozycji mocna .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.