Intersport za O czyli 150 zł w bonach + 100 zł za polecenie za konto w Inteligo

Intersport za O inteligo

Ostatnimi czasami mocno wysypało jeżeli chodzi o promocje bankowe. Nest Bank, BGŻ BNP Paribas, a teraz całkiem niespodziewanie Inteligo. Właściwie na dniach pojawiła się promocja Intersport za O dzięki której za założenie konta w Inteligo wraz kartą debetową Mastercard i wykonanie dosłownie jednej operacji można otrzymać bon do Intersportu o wartości 150 zł. Co ważne w promocji Intersport za O obowiązuje jedynie półroczny okres karencji, co nie znaczy, ze akcji nie można połączyć z programem Mam Inteligo i otrzymać dodatkowe 100 zł z polecenia. Czyli łącznie można otrzymać dodatkowe 250 zł. Akcja Intersport za O trwa do 30.06.2017 r. lub do wyczerpania puli 2.900 sztuk bonów.

Aby skorzystać z akcji Intersport za O i otrzymać 150 zł należy:
  • Od 01.12.2016 r. nie posiadać w Inteligo konta oszczędnościowo-rozliczeniowego.
  • Do 30.06.2017 r. (lub wyczerpania nagród) złożyć wniosek o konto w Inteligo wraz z kartą Mastercard.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych marketingowych.
  • Do 14.07.2017 r. wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową.
  • Do 14.07.2017 r. zarejestrować się na stronie Inteligo.pl/Intersportza0.

I za te niewygórowane warunki dostaniemy bon do wykorzystania na zakupy w Intersporcie na kwotę 150 zł. A właściwie 3 bony po 50 zł każdy. Można je wykorzystać przy zakupach w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym Intesportu. Przy czym w sklepie stacjonarnym bony można łączyć, w sklepie internetowym przy pojedynczych zakupach można wykorzystać tylko jeden bon. Bony będą ważne do 31.12.2017 r. i zostaną wysłane za pośrednictwem bankowości internetowej Inteligo do 14.07.2017 r. I właściwie to wszystko.

Promocja Intersport za O jest bardzo dobra i trochę szkoda, że nie zamknąłem tam konta. Ale jeśli ktoś w ciągu ostatnich 3 lat nie posiadał konta w Inteligo może akcję z Intersportem połączyć z akcją Mam Inteligo i otrzymać dodatkowe 100 zł. Wystarczy otworzyć konto w Inteligo z polecenia (mogę udostępnić kod – wystarczy komentarz lub e-mail na prosteoszczedzanie@gmail.com), wykonać transakcje bezgotówkowe na 200 zł i transakcje BLIK na 10 zł. I to wszystko. A jeżeli ktoś nie spełnia warunku dłuższego okresu karencji może zgarnąć „tylko” bony. Wszystkich zainteresowanych nową akcją Inteligo zapraszam tutaj:

Intersport za O inteligo


Regulamin promocji „Intersport za 0”.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.