Lokata Deklasująca XI na 2,10% w BGŻ Optimie

Lokata Deklasująca XI

BGŻ Optima po niecałym tygodniu przerwy znowu szuka nowych pieniędzy. I wykorzystuje do tego dobrze znaną Lokatę Deklasującą, tym razem z numerem XI. Obecnie pojawiła się Lokata Deklasująca XI, ponownie na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,10%.  Warunki od poprzedniej edycji nie zmieniły się, oprócz oczywiście dnia bazowego dla nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 26.05.2017 r. Lokata Deklasująca XI będzie w ofercie BGŻ Optimy do wyczerpania puli 5.000 sztuk Lokat Deklasujących XI, nie dłużej niż do 06.06.2017 r.

Lokata Deklasująca XI:
  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,10%.
  • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
  • Dla nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
  • Możliwość założenia do 3 Lokat Deklasujących XI
  • Lokata Deklasująca XI odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (1,60%).
  • Zerwanie Lokaty Deklasującej XI powoduje brak odsetek.

Lokata Deklasująca XI

Jak zwykle otwarcie Lokaty Deklasującej XI możliwe jest jedynie przy pomocy całkowicie bezpłatnego Konta Oszczędnościowego. Na szczęście nadal brak jest opłat za prowadzenie tego konta, jak też opłat za wszystkie przelewy na konto powiązane. Standardowo istnieje ograniczenie do 3 Lokat Deklasujących XI na jednego klienta w danej akcji. Maksymalnie można więc ulokować na bardzo dobrym procencie do 300.000 zł. Jeżeli wpłacone pieniądze na Lokaty Deklasujące XI nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do standardowej stawki w wysokości 1,60%.


Nowi klienci BGŻ Optimy mogą otworzyć także Lokatę Bezkarną do kwoty 20.000 zł z oprocentowaniem 3% lub Lokatę Bezkompromisową do kwoty 100.000 zł z oprocentowaniem 2,50%. Trzeba się zdecydować na jedną z tych dwóch lokat.

Lokata Deklasująca XI


Nadal ważna jest także promocja (Konto nieustająco zarabiające) dotycząca nowych środków na Koncie Oszczędnościowym. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest obecnie oprocentowane na 2,20% do kwoty 150.000 zł. Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad saldem obliczonym na dzień 07.04.2017 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 26.07.2017 r.

Lokata Deklasująca XI

1 Komentarz

  1. Wszystko co poniżej inflacji, niewarte jest uwagi. Ze względu na podatek Belki sensowna lokata to min. 2,5% aby co najmniej utrzymać wartość posiadanych pieniędzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.