Kolejna akcja: 300 zł lub 500 zł na answear.com za darmową kartę kredytową Citibanku

voucher do answear

Witam. Niecałe 3 tygodnie temu pisałem o promocji, dzięki której za darmową kartę kredytową Citi Simplicity można otrzymać 300 zł lub 500 zł do wykorzystania na allegro.pl. Szczegóły tutaj. Citibank zorganizował nową promocję Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com dzięki której można otrzymać za całkowicie darmową kartę kredytową Citi Simplicity voucher o wartości 300 zł lub 500 zł do answear.com. Warunki promocji są praktycznie identyczne jak w przypadku promocji z voucherem na allegro.pl lun empik.com. Standardowo nowa promocja łączy się z akcją promocyjną konta osobistego dzięki czemu można maksymalnie otrzymać do 900 zł od Citibanku. Promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com trwa do 31.07.2017 r.


Promocji Citibanku jest co nie miara. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zl do 500 zł. Z najnowszymi promocjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Jak zwykle okres karencji (obowiązek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej) ustalony został na 01.01.2015 r. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać voucher do answear.com wartości 300 zł należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 500 zł.
Aby otrzymać voucher do answear.com o wartości 500 zł należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy:
  • Złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu karty kredytowej na kwotę co najmniej 500 zł (a przelew taki nie będzie stanowił przelewu na opłacenie rachunków) i rozłożyć ten przelew na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”, lub:
  • Zawrzeć porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do Umowy o kartę kredytową na kwotę, co najmniej 1.000 zł, udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w Planie spłat ratalnych„Komfort”, lub:
  • Dokonać kartą transakcje na kwotę co najmniej 500 zł i złożyły dyspozycję rozłożenia kwoty przelewu na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

voucher do answear

Aby otrzymać voucher do answear.com o mniejszej wartości (300 zł) należy spełnić dwa banalne warunki. Ale aby otrzymać voucher do answear.com o większej wartości (500 zł) na po prostu zaciągnąć w Citibanku kredyt (i to nie tani). I nie ma co dywagować o najkorzystniejszej opcji bo aby otrzymać nagrodę – voucher – należy posiadać w momencie jej przyznania aktywny plan spłat ratalnych „Komfort”. A to kosztuje – 20 zł miesięcznie oraz do 20% prowizji (ustalanej indywidualnie). I aby otrzymać bardziej wartościowy voucher należy zainwestować co najmniej 100 zł. Albo i więcej – trochę słabo.

W każdym razie  o spełnieniu warunków Citibank poinformuje w bankowości internetowej do końca 3-go miesiąca, po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową. Voucher do answear.com zostanie przesłany w tej samej wiadomości i będzie ważny do 31.12.2017 r. Będzie to po prostu karta podarunkowa, którą będzie można użyć wielokrotnie, aż do wyczerpania puli środków na niej. Ważne: akcję Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com można połączyć z akcją 400 zł premii z kontem Citi Priority  dzięki której można dodatkowe 400 zł. Czyli realne jest „wyrwanie” na dzień dobry od Citibanku co najmniej 700 zł. Szczegóły przedstawiam poniżej. Wszystkich zainteresowanych nową akcją Citibanku zapraszam tutaj:

voucher do answear


Akcję można połączyć z promocją 400 zł premii z kontem Citi Priority w ramach której można otrzymać w sumie 400 zł. Promocja ta trwa do 30.06.2017 r. a szczegółach pisałem tutaj:

voucher do answear


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.