Kod na Allegro – 300 zł lub 500 zł za darmową kartę kredytową Citibanku

kod na Allegro

W poprzednim miesiącu pojawiła się w Citibanku promocja, w ramach której można otrzymać voucher o wartości 300 zł lub 500 zł do empik.com. O szczegółach pisałem tutaj. Kilka dni temu pojawiła się podobna promocja Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl w ramach której można za darmową kartę kredytową Citi Simplicity otrzymać kod na Allegro – 300 zł lub 500 zł w zależności od spełnionych warunków. Za spełnienie prostszego (banalnego warunku) otrzymamy voucher o wartości 300 zł, za spełnienie cięższego (zaciągnięcie kredytu) voucher warty jest 500 zł.  A po połączeniu z promocją konta osobistego można łącznie otrzymać do 900 zł. Promocja z kodem na Allegro trwa do 30.06.2017 r.


Promocji Citibanku jest co nie miara. Citibank rozdaje za konto i karty kredytowe różne nagrody o wartości od 200 zl do 500 zł. Z najnowszymi promocjami Citibanku można zapoznać się pod tagiem Citibank.


Standardowo okres karencji (obowiązek braku posiadania jakiejkolwiek głównej karty kredytowej) ustalony został na 01.01.2015 r. Standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Wyłączeni są także nierezydenci oraz obywatele lub rezydencji podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Aby otrzymać kod na Allegro o wartości 300 zł należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu zawarciu umowy wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną kartą na kwotę nie niższą niż 500 zł.

Aby otrzymać kod na Allegro o wartości 500 zł należy:
 • Zarejestrować się na specjalnej stronie promocji*.
 • Do końca drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę kredytową zalogować się co najmniej 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy:
  • Złożyć dyspozycję dokonania przelewu w ramach limitu karty kredytowej na kwotę co najmniej 500 zł (a przelew taki nie będzie stanowił przelewu na opłacenie rachunków) i rozłożyć ten przelew na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”, lub:
  • Zawrzeć porozumienie w zakresie Dodatkowego Limitu Kredytu do Umowy o kartę kredytową na kwotę, co najmniej 1.000 zł, udzielanego w formie jednorazowego i nieodnawialnego przelewu rozkładanego na raty w Planie spłat ratalnych„Komfort”, lub:
  • Dokonać kartą transakcje na kwotę co najmniej 500 zł i złożyły dyspozycję rozłożenia kwoty przelewu na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

kod na Allegro

Aby otrzymać kod na Allegro o wyższej wartości należy tak naprawdę zaciągnąć kredyt w Citibanku. Najkorzystniejsza wydaje się trzecia opcja pod warunkiem spłaty natychmiastowej zadłużenia. Ale do Planu spłat ratalnych dochodzi opłata 20 zł (miesięcznie) i prowizja za rozłożenie na raty – maksymalnie 20% (prowizja jest negocjowana). Wychodzi na to, że aby dostać więcej o 200 zł to trzeba zainwestować co najmniej 100 zł. Nikt o zdrowych zmysłach raczej nie będzie rozkładał transakcji na raty z takimi opłatami nawet jak nie chciałby spłacać całości od razu. Już o wiele bardziej opłaca się spłacać regularnie kwotę minimalną.

W każdym razie  o spełnieniu warunków Citibank poinformuje w bankowości internetowej do końca 3-go miesiąca, po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową. Voucher zostanie przesłany w tej samej wiadomości i będzie ważny do 31.12.2017 r. Co ważne akcję Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl można połączyć z akcją 400 zł premii z kontem Citi Priority  dzięki której można dodatkowe 400 zł. Czyli łącznie można zgarnąć od Citibanku 700 zł – 900 zł. Szczegóły poniżej. Wszystkich zainteresowanych tą akcją zapraszam tutaj:

kod na Allegro


Akcję można połączyć z promocją 400 zł premii z kontem Citi Priority w ramach której można otrzymać w sumie 400 zł. Promocja ta trwa do 30.06.2017 r. a szczegółach pisałem tutaj:

kod na Allegro


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Do wyboru jest dowolna Karta Kredytowa, w tym całkowicie darmowa Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).


Regulamin akcji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do allegro.pl.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.