Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank czyli 300 zł i telefon LG K8 LTE

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank

W Citibanku ponownie pojawił się program Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank. Ostatni taki program skończył się w połowie maja i nic nie zapowiadało na reaktywację tej dobrej akcji. Ale obecnie w dniach 18-23.07.2016 r. można skorzystać z programu Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank – osoba polecająca otrzymuje 300 zł a osoba polecona po spełnieniu niewielkiego warunku Smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł. Oczywiście w ramach poleceń można wyrobić całkowicie darmową kartę Citi Simplicity. Warunki są praktycznie bez zmian ale czas na polecenie jest bardzo krótki.

Osobą polecającą musi być osobą, która posiada już w Citibanku przynajmniej jedną główną Kartę Kredytową. Aby przystąpić do promocji oraz polecić Kartę Kredytową Citibank należy wypełnić do 23.07.2016 r. formularz kontaktowy na poniższej stronie:

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank

Osoba polecana musi być nowym klientem Citibanku, który nie posiada i nie posiadał od 01.01.2014 r. żadnej głównej Karty Kredytowej. Ponownie z promocji wyłączone są „Osoby Amerykańskie”. Jak zwykle do poleconej osoby zadzwoni pracownik Citibanku w celu potwierdzenia danych oraz złożenia wniosku o wydanie Karty Kredytowej Citibanku. Osoba polecona musi w momencie składania wniosku o kartę upoważnić Citibank do przekazania polecającemu informacji objętych tajemnicą bankową dotyczących spełnienia przez poleconego warunków promocji. Takie upoważnienie można dołączyć do wniosku w formie pisemnej lub po prostu w formie ustnej w trakcie rozmowy z pracownikiem Citibanku.

Osoba polecająca otrzyma premię w wysokości 300 zł w ciągu 30 dni od daty aktywowania przez poleconą osobę Karty Kredytowej Citibanku. Premia ta wpłynie na rachunek karty kredytowej w całej wysokości – Citibank powiększa nagrodę o kwotę należnego podatku, który odprowadzi do Urzędu Skarbowego. Można polecić Kartę Kredytową Citibank dowolnej ilości osób ale premia za polecenia zostanie przyznana tylko jeden raz.

Osoba polecona otrzyma Smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł . Należy:

  • Zawrzeć Umowę o Kartę i ją aktywować.
  • Wykonać transakcje bezgotówkowe wydaną Kartą na łączną kwotę co najmniej 1.000 zł nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta.
  • Zalogować się co najmniej raz w systemie bankowości internetowej Citibank Online nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została wydana Karta.

O spełnieniu warunków przyznania nagrody – Smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł  – uczestnik programu poleceń Citibanku zostanie powiadomiony poprzez wiadomość systemie bankowości elektronicznej Citibank Online. Wiadomość zostanie wysłana w ciągu miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem kuriera na podany we wniosku adres o Kartę w przeciągu 30 dni od daty powiadomienia. Smartfon LG objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, realizowaną na podstawie protokołu wydania sprzętu z magazynu, który będzie zamieszczony razem z urządzeniem w przesyłce.

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank – lista dostępnych kart:

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank


Poniżej przedstawiam pozostałe promocje (nie wszystkie) związane z kartami kredytowymi.


W Banku BPH za przeniesienie karty kredytowej z innego banku i spłatę jej zadłużenia można otrzymać do 300 zł w postaci bonów Sodexo. Promocja 3×100 zł trwa do 31.08.2016 r. i mogą z niej skorzystać zarówno nowi jak i aktualni klienci Banku BPH.

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank


Promocja Smartfon LG za darmową kartę kredytową w Citibanku – za wydanie 3.000 zł w ciągu 3 miesięcy dostajemy całkiem niezły telefon.

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank


Promocja  z kartą Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do sklepu morele.net – za wykonanie jednej transakcji otrzymujemy voucher o wartości 400 zł. Trzeba utrzymywać kartę przez rok.

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank


Promocja Poleć znajomemu kartę kredytową MasterCard w ramach której można otrzymać 300 zł za założenie oraz 100 zł za polecenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Poleć znajomemu Kartę Kredytową Citibank

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.