Karta Kredytowa Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet.pl na Grouponie

Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet

Citibank na kilka różnych sposobów próbuje znaleźć nowych posiadaczy dla swojej bardzo dobrej Karty Kredytowej Citi Simplicity. Wystarczy, że wspomnę o promocji karty Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do sklepu morele.net oraz Citi Simplicity z telefonem LG K8 LTE. Pierwsza promocja trwa do końca sierpnia, druga do końca września. A do 28.07.2016 r. na Grouponie trwa promocja Zostań posiadaczem Karty Citi Simplicity i zdobądź voucher do sklepu NeoNet.pl o wartości 600 pln. Tym razem zamiast transakcji trzeba zrobić przelew z karty i rozłożyć tą transakcję (a raczej przelew) na raty.

Do promocji Zostań posiadaczem Karty Citi Simplicity i zdobądź voucher do sklepu NeoNet.pl o wartości 600 pln jak zwykle mogą przystąpić tylko nowi klienci, którzy od 01.01.2014 r. nie posiadali w tym banku żadnej głównej karty kredytowej. I tutaj nowość – oprócz pracowników Citibanku wyłączenia są także nierezydenci oraz „Osoby Amerykańskie”. Poza tym standardowo o kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 21 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat (zgodnie z regulaminem promocji).

Aby skorzystać z akcji Karta Kredytowa Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet.pl należy:

  • Do 28.07.2016 r. zakupić Groupon o wartości 5 zł na specjalnej stronie serwisu.
  • Do 31.07.2016 r. poprzez link z zakupionego Kuponu wypełnić formularz kontaktowy.

<<<Karta Kredytowa Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet.pl>>>

Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet

Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy). 

Aby otrzymać voucher o wartość 600 zł do NeoNet.pl należy:

  • w ciągu 30 dni o daty zawarcia umowy zlecić przelew gotówki z rachunku karty rozkładany na raty w planie spłat ratalnych Komfort z Limitu Karty na minimum 2 000 zł na okres minimum 12 miesięcy.
  • Zalogować się minimum 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej CitiMobile (tutaj Citibank zapomniał o warunku czasowym).

Każdy, kto spełni powyższe warunki otrzyma elektroniczny voucher do sklepu NeoNet.pl o wartości 600 zł. Zostanie on przesłany w bankowości internetowej w ciągu miesiąca, następującego po miesiącu spełnieniu warunków oferty. I to właściwie tyle. W regulaminie nie ma słowa o ważności voucher-a. Za rozłożenie przelewu na raty zapłacimy 50 zł (10% jego wartości nie mniej niż 50 zł). Do tego dochodzi „Opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” w ramach limitu kredytu, dodana do kwoty miesięcznej raty (dla Planów otwartych od 1.01.2015)” w wysokości 20 zł miesięcznie oraz po prostu oprocentowanie od wykorzystanego limitu (10%).

Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet

Tak naprawdę po rozłożeniu przelewu na raty można spłacić od razu całe zadłużenie. W regulaminie promocji nie ma takiego zakazu. Wtedy koszty całej akcji nie powinny być wyższe niż 70 zł – 100 zł. Standardowo należy pamiętać o wyłączeniu usługi Citiphone, która kosztuje 6 zł miesięcznie. Wystarczy napisać odpowiednią wiadomość w bankowości internetowej. I tyle. Promocja całkiem całkiem – dzięki niej jest w czym wybierać. Poniżej przedstawiam promocje (nie wszystkie) związane z kartami kredytowymi.


Promocja Smartfon LG za darmową kartę kredytową w Citibanku – za wydanie 3.000 zł w ciągu 3 miesięcy dostajemy całkiem niezły telefon.

Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet.pl


Promocja  z kartą Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do sklepu morele.net – za wykonanie jednej transakcji otrzymujemy voucher o wartości 400 zł. Trzeba utrzymywać kartę przez rok.

Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet.pl


Promocja Poleć znajomemu kartę kredytową MasterCard w ramach której można otrzymać 300 zł za założenie oraz 100 zł za polecenie karty kredytowej w T-Mobile Usługi Bankowe.

Simplicity i voucher na 600 zł do NeoNet.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.