Najlepsze lokaty lipiec 2016

Najlepsze lokaty lipiec 2016

Witam. Kolejny raz publikuję na swojej stronie zestawienie najlepsze lokaty, tym razem aktualne za lipiec 2016. Na rynku lokat sytuacja jest dosyć dynamiczna i oferta lokat dosyć często się zmienia. Te zmiany raczej omijają (z jednym wyjątkiem) promocyjne lokaty dla nowych klientów. Najlepsze lokaty lipiec 2016 to zestawienie lokat dostępnych najczęściej tylko dla nowych klientów jako premia za rozpoczęcia współpracy z danym bankiem. W zestawieniu pojawiają się także lokaty mobilne zachęcających do korzystania z aplikacji mobilnych. Zapraszam do przejrzenia zestawienia, jak też zachęcam do przejrzenia moich pozostałych rankingów: lokat krótkoterminowych oraz lokat długoterminowych.


Najlepsze lokaty lipiec 2016


3-miesięczna Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie. Lokata Bezkarna dostępna jest tylko dla nowych klientów BGŻ Optimy, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania Umowy Ramowej dotyczącej Konta Indywidualnego BGŻOptima nie byli posiadaczami tego konta. Oprocentowanie Lokaty Bezkarnej wynosi 3% od kwoty 1.000 zł do 100.000 zł. Lokatę Bezkarną zerwać w każdym momencie bez utraty naliczonych odsetek. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Bezkarną zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


3-miesięczna Lokata Happy w Idea Banku. Oprocentowanie Lokaty Happy wynosi 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokata Happy dostępna jest dla tych klientów, którzy wcześniej nie posiadali żadnych produktów w Idea Banku oraz nie składali do tej pory wniosków o ich otwarcie. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Happy. Nie ma konieczności otwierania dodatkowych produktów. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Happy zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


Internetowe Konto Godne Polecenia w BZ WBK na 4%. Klienci otwierający Konto Godne Polecenia w BZ WBK do 31.08.2016 r. otrzymają oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 4.000 zł. Co więcej można otworzyć do 3 takich kont. Nie ma żadnych warunków. Do 30.06.2017 r. czyli przez ponad rok można więc otrzymać oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 12.000 zł. Karta w promocji także jest darmowa więc praktycznie nic nie trzeba robić. Wszystkich zainteresowanych Kontem Godnym Polecenia na 4% zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


2-miesięczna db Lok@ta w Deutsche Banku. Oprocentowanie db Lok@ty w Deutsche Banku wynosi 5% od kwoty 2.000 zł do 10.000 zł. db Lok@atę mogą otworzyć tylko nowi klienci Deustsche Banku w momencie otwierania konta osobistego dbNET. Można założyć tylko jedną db Lok@atę. Wszystkich zainteresowanych db Lok@tą zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


4-miesięczna Lokata Pod Słońcem z oprocentowaniem do 3,30%. Lokata Pod Słońcem dostępna jest tylko w placówkach Open Finance po wcześniejszym umówieniu spotkaniu. Oprocentowanie Lokaty Pod Słońcem wynosi tak naprawdę 2,65%. Przez pierwsze 2 miesiące oprocentowanie wynosi 3,30%, przez kolejne 2 miesiące- 2%. Ale można ją zerwać w każdym momencie bez utraty odsetek. Należy to zrobić w placówce Open Finance. Dzięki temu będzie to lokata na 3,30%. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Pod Słońcem zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


3-miesięczna Lokata na powitanie nowych klientów w mBanku.Oprocentowanie tej promocyjnej lokaty wynosi 3,50% od kwoty 500 zł do 10.000 zł. Lokata dostępna jest tylko dla nowych klientów mBanku w momencie składania wniosku o otwarcie eKonta. Wszystkich zainteresowanych Lokatą na powitanie nowych klientów w mBanku zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


2-miesięczna Lokata w Alior Banku. Oprocentowanie Lokaty Start w Alior Banku wynosi 4% od kwoty 1.000 zł do 10.000 zł. Lokatę na promocyjnym oprocentowaniu mogą otworzyć tylko nowi klienci nowi posiadacze konta osobistego w Alior Banku w ciągu 30 dni od daty otwarcia rachunku osobistego. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Start zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


3-miesięczna Lokata na Start w Plus Banku. Lokata na Start to lokata adresowana do Klientów posiadających w Plus Banku Konto Plus, założone w ciągu ostatnich 12 miesięcy i nie posiadających w Plu sBanku do tej pory żadnych terminowych lokat. Oprocentowanie w pierwszym miesiącu wynosi 3%, w drugim 4%, w trzecim 5%. Średnie oprocentowanie to 4% w skali roku. Lokatę na Start można założyć w placówkach Plus Banku lub w poprzez infolinię. Wszystkich zainteresowanych Lokatą na Start zapraszam tutaj:

lokata na start lokata dzień dobry plus konto plus konto promocja


1-miesięczna Lokata LOGujesz-LOKujesz w Eurobanku. Nowi użytkownicy aplikacji mobilnej Eurobanku mogą w ciągu 7 dni od daty jej aktywacji założyć 1-miesięczną Lokatę LOGujesz-LOKujesz z oprocentowaniem 3,50% od kwoty 200 zł do 10.000 zł. Dodatkowo za płatności mobilne Visa można otrzymać 2 bilety do Multikina. Wszystkich zainteresowanych Lokatą LOGujesz-LOKujesz zapraszam najpierw do otwarcia konta osobistego w Eurobanku tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


3-miesięczna Lokata Mobilna w Banku Millennium. Oprocentowanie Lokaty Mobilnej wynosi 3,50% dla posiadaczy Konta 360º od kwoty 500 zł do 10.000 zł w nowej funkcji tzw. rozszerzonej rzeczywistości. Aby założyć tak dobrze oprocentowaną Lokatę Mobilną należy zalogować się do aplikacji mobilnej, wejść w boczne menu i wybrać zakładkę „Rozszerzona rzeczywistość”. Następnie należy skierować aparat telefonu na specjalny baner na stronie głównej banku oraz postępować według dalszych instrukcji. Po skończeniu terminu można ponownie otworzyć Lokatę Mobilną. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Mobilną zapraszam najpierw do otwarcia Konta 360º tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


3-miesięczna Lokata Happy Plus w Idea Banku. Oprocentowanie Lokaty Happy Plus wynosi 3,25% od kwoty 10.000 zł do 100.000 zł. Jest to nowa wersja Lokata Happy – tak samo dostępna jest dla tych klientów, którzy wcześniej nie posiadali żadnych produktów w Idea Banku oraz nie składali do tej pory wniosków o ich otwarcie. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Happy lub Lokatę Happy Plus. Nie ma konieczności otwierania dodatkowych produktów. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Happy Plus zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


36-miesięczna Lokata Rentierska Gold w Noble Banku. Oprocentowanie Lokaty Rentierskiej Gold w Noble Banku wynosi 3% – odsetki wypłacane są co miesiąc. Minimalna kwota Lokaty Rentierskiej Gold to 150.000 zł – maksymalna to aż 20.000.000 zł. Wymagane jest konto osobiste w Noble Banku ale przy depozytach na poziomie 200.000 zł jest ono bezpłatne. Można też założyć 24-miesięczną Lokatę Rentierską z oprocentowaniem 2,90%. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Rentierską Gold zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


2-miesięczna Lokata Mobilna w Credit Agricole. Lokata Mobilna w Credit Agricole to 2 -miesięczna lokata z oprocentowaniem 3% w skali roku. Maksymalna kwota jaką można ulokować to 10.000 zł. Każdy klient może założyć tylko jedną Lokatę Mobilną. Będzie ona w ofercie Credit Agricole do 30.06.2016 r. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Mobilną w Credit Agricole zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


3-miesięczna Lokata Welcome w Lion’s Banku. Oprocentowanie Lokaty Welcome wynosi 3% dla kwoty od 100.000 zł do 350.000 zł. Lokata Welcome dostępna jest bez dodatkowych produktów dla nowych klientów nie posiadających dotychczas rachunku w Idea Banku (Lion’s Bank jest oddziałem Idea Banku). Lokata dostępna tylko w placówkach Lion’s Banku po umówieniu spotkania. Wszystkich zainteresowanych Lokatą Welcome zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


4-miesięczna Lokata na Nowe Środki w Getin Banku. 4-miesięczna lokata z oprocentowaniem 2,80% dostępna jest ona dla nowych klientów i/lub nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania w Getin Banku obliczony na dzień 30.04.2016 r. Lokatę na Nowe Środki można otworzyć całkowicie online, bez konieczności posiadania w Getin Banku konta osobistego. Oferta ważna jest do 15.07.2016 r. Wszystkich zainteresowanych Lokatą na Nowe Środki w Getin Banku zapraszam tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


Lokaty Cloud w Idea Banku na okres od 5 dni do 12 miesięcy. Nowe Lokaty Cloud można założyć na 1, 3 i 4 miesiące z oprocentowaniem 2,80% oraz 6 i 12 miesięcy z oprocentowaniem 3%. Konieczność utrzymywania 10% salda Lokaty Cloud na Koncie Idealnym sprawia, że oprocentowanie realne Lokaty Cloud na 1, 3 i 4 miesiące wynosi 2,55% a Lokaty Cloud na 6 i 12 miesięcy wynosi 2,72%. To nadal bardzo dobre oprocentowanie. Więcej o Lokatach Cloud pisałem tutaj:

Najlepsze lokaty lipiec 2016


Zniknęły Smart Lokaty na Powitanie z Banku Smart. Generalnie oferta depozytowa Banku Smart po ostatnich zmianach stała się po prostu słaba. Do zestawienia dołączyłem najlepsze lokaty krótkoterminowe – Lokatę na Nowe Środki w Getin Banku oraz Lokaty Cloud w Idea Banku. Standardowo wszystkich, którzy szukają lokat bez ukrytych gwiazdek zapraszam do zapoznania się z moimi pozostałymi rankingami: lokat krótkoterminowych, lokat długoterminowych oraz kont oszczędnościowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.