Zmiana w BOŚ Banku czyli zmiana warunków najlepszej lokaty bankowej

ekolokata superprocentująca boś bank oferta nowa

W dniu wczorajszym doszło do zmiany oprocentowania lokat w BOŚ Banku. M.in. ucierpiało oprocentowanie najlepszej przez kilka miesięcy lokaty bankowej – EKOlokaty Superprocentującej, jak też EKOlokaty Korzystnej oraz EKOlokaty Wysoko Procentującej. EKOlokata Superprocentująca to nadal lokata na 6 miesięcy ale z oprocentowaniem „tylko” 2,40%. Nie ma już obowiązku wpłaty nowych środków ale należy być w to miejsce aktywnym klientem BOŚ Banku. Nie zmieniło się za to oprocentowanie EKOlokaty Urodzinowej oraz z Bonusem.

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie na EKOlokacie Superprocentującej w BOŚ Banku należy być aktywnym klientem, czy posiadać konto osobiste z aktywną kartą debetową. W przypadku bycia aktywnym klientem oprocentowanie wynosi 2,40%. W innych przypadkach oprocentowanie spada do 2,10%. Nadal EKOlokatę Superprocentującą można założyć całkowicie online bez konieczności posiadania konta osobistego. Ale otrzymamy wtedy wspomnianą niższą stawkę oprocentowania.

Podobnie jest z 9-miesięczną EKOlokatą Wysoko Procentującą – promocyjne oprocentowanie dla aktywnych klientów wynosi 2,45%, dla pozostałych tylko 2,10%. Nie trzeba być za to aktywnym klientem w przypadku 4-miesięcznej EKOlokaty Korzystnej – stawka 2,10% obowiązuje wszystkich. Nie zmieniły się za to warunki EKOlokaty z Bonusem, EKOlokaty Urodzinowa oraz EKOlokat EUROzyskownych. Nadal można również założyć konto oszczędnościowe EKOprofit z oprocentowaniem 3,25% do kwoty 50.000 zł na 5 miesięcy o którym pisałem więcej tutaj:

ekolokata superprocentująca


Lokaty w BOŚ Banku – podsumowanie oferty:

  • 1-miesięczna EKOlokata bez Kantów z oprocentowaniem 3% dla nowych klientów.
  • 6-miesięczna EKOlokata Superprocentująca z oprocentowaniem 2,40% dla aktywnych klientów oraz 2,10% dla pozostałych.
  • 4-miesięczna EKOlokata Korzystna z oprocentowaniem 2,10%.
  • 9-miesięczna EKOlokata Wysokoprocentująca z oprocentowaniem 2,45% dla aktywnych klientów oraz 2,10% dla pozostałych.
  • 12-miesięczna EKOlokata z Bonusem z oprocentowaniem 2,50% i ewentualnym bonusem 0,50%.
  • 25-miesięczna EKOlokata Urodzinowa z oprocentowaniem 2,75% oraz ewentualnym bonusem 0,25%.
  • 3-, 6- lub 12-miesięczna EKOlokata EUROzyskowna w euro z oprocentowaniem odpowiednio 0,60%, 0,85% lub 1,05%.

Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.