EKOkonto bez Kosztów 500+ w BOŚ Banku

ekokonto bez kosztów 500+ boś bank

BOŚ Bank jest kolejnym bankiem, który przygotował specjalną ofertę dla klientów korzystających z programu Rodzina 500+. Ta specjalna oferta to konto osobiste EKOkonto bez Kosztów 500+ z oprocentowaniem 2% do kwoty 3.000 zł oraz możliwość z korzystania bardzo dobrego konta oszczędnościowego EKOprofit. Wcześniej specjalną ofertę dla beneficjentów programu 500+ przygotował Bank Pocztowy – Pocztowe Konto 500+ oraz PKO BP – Kapitał dla Dziecka (oferta podobna do wcześniejszych programów budowania kapitału w PKO BP).

O koncie oszczędnościowym EKOprofit oraz bardzo dobrej ofercie depozytowej BOŚ Banku pisałem tutaj. W skrócie: nowi, i dotychczasowi, ale nieaktywni klienci BOŚ Banku mogą otworzyć konto oszczędnościowe EKOprofit z oprocentowaniem 3,25% do kwoty 50.000 zł na 5 miesięcy. Konto oszczędnościowe EKOprofit jest od kilku miesięcy najlepszym kontem oszczędnościowym w moich rankingach kont oszczędnościowych.

EKOkonto bez Kosztów 500+ to:

  • Oprocentowanie 2% do kwoty 3.000 zł.
  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce.
  • 0 zł za przelewy internetowe oraz polecenie zapłaty.
  • 0 zł za obsługę karty po wydaniu 300 zł, inaczej 5 zł.

ekokonto bez kosztów 500+ boś bank oferta

Tak naprawdę oprocentowanie 2% do kwoty 3.000 zł to żadna rewelacja. Rocznie da to niecałe 50 zł z odsetek. A są dodatkowe ograniczenia. Karta do konta powinna być w każdym momencie aktywna. Do promocji nie mogą przystąpić klienci, którzy korzystali z promocji: EKOkonto bez Kosztów + Karta z Nagrodą lub EKOkonto bez Kosztów + Bon sportowy. Warunkiem otrzymania oprocentowania jest zasilanie EKOkonta bez Kosztów 500+ wpływami z tytułu otrzymanego świadczenia wychowawczego w ramach programu Rodzina 500+. A jak wiadomo pierwsze takie wpływy mogą dopiero pojawić się po jakimś czasie. EKOkonto bez Kosztów 500+ ma tylko przyciągnąć klientów do BOŚ Banku. Tak samo jak konto oszczędnościowe EKOprofit.

4 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.