Lipcowa Lokata Bezkonkurencyjna w Idea Banku

lokata bezkonkurencyjna lipiec

W Idea Banku po 3 tygodniach przerwy pojawiła się ponownie 4-miesięczna Lokata Bezkonkurencyjna. Tak jak przy okazji poprzednich edycji i tym razem nie ma konieczności zakładania konta osobistego ani nawet wpłaty nowych środków. Lokata Bezkonkurencyjna oprocentowana jest aż na 3,15%. Jedyne co się zmieniło od pewnego czasu w Idea Banku to czas na opłacenie wniosku o otwarcie Lokaty Bezkonkurencyjnej – obecnie jest to 5 dni. Lokata Bezkonkurencyjna będzie w ofercie Idea Banku do 14.07.2015 r. lub do odwołania.

W dniu 28.07.2015 r. Lokata Bezkonkurencyjna zniknęła z oferty Idea Banku

Lokata Bezkonkurencyjna – pozostałe warunki:

  • Bez konieczności otwierania konta osobistego oraz wpłaty nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata odnawialna na taki sam okres standardowym oprocentowaniu.
  • Możliwość założenia online, przez telefon i w placówkach banku.
  • 5 dni na opłacenie wniosku.
  • Zerwanie Lokaty Bezkonkurencyjnej przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

lokata bezkonkurencyjna lipiec 2015

Kolejny raz Idea Bank popełnił błąd przy okazji prezentacji Lokaty Bezkonkurencyjnej. Oprocentowanie lokat w Banku Smart i BIZ Banku jest o 0,20% niższe. Osobę układającą zestawienie zapraszam do zapoznania się z moim ostatnim rankingiem lokat krótkoterminowych. W każdym razie oprocentowanie Lokaty Bezkonkurencyjnej jest naprawdę bezkonkurencyjne. Przy tych warunkach równać się z nią może jedynie e-Lokata Słoneczna z oprocentowaniem 3,10% na 6 miesięcy. Jak zwykle nowych klientów zachęcam najpierw do założenia Lokaty Happy na 4% do kwoty 10.000 zł tutaj:

Lokata bezkonkurencyjna lokata happy


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj po przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

2 Komentarze

  1. Niestety IdeaBank bardzo mnie zawiódł. Na założenie lokaty czekam już ponad 2 dni robocze a na stronie podają, że wystarczy 5 minut. Dane osobowe przyjęli, jako nowego klienta wprowadzili a z promocji skorzystać nie mogę. Skoro wnioski o lokat.ę giną w nich w niewyjaśnionych okolicznościach aż strach pomyśleć jak i pieniądze zamiast na lokatę zaginą gdzieś po drodze…

  2. W takim razie skontaktowałbym się z Idea Bankiem. Coś musiało pójść nie tak. Sam kiedyś podałem błędny adres e-mail i czekałem długo na odzew. A odzew był ale nie tam gdzie trzeba.

    Zachęcam do kontaktu z infolinią Idea Banku bo czekać nie ma co.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.