Klasyczna Lokata Bankowa w Noble Banku

klasyczna lokata bankowa oprocentowanie w Noble Banku

Aktualizacja 02.08.2015 r.

Dostałem na e-maila prośbę o przyjrzenie się nowej, trochę tajemniczej propozycji Noble Banku. Od kilku dni pod tym adresem dostępna jest 6-miesięczna Klasyczna Lokata Bankowa z oprocentowaniem aż 3,10%. To bardzo atrakcyjne oprocentowanie, szczególnie w porównaniu do tego, co proponuje konkurencja. Klasyczna Lokata Bankowa dostępna jest dla wszystkich klientów – nie ma konieczności otwierania konta osobistego oraz zakupu dodatkowych środków. Nie ma określonej kwoty maksymalnej a jedyny warunek to wpłata nowych środków.


Oferta została przedłużona do 31.08.2015 r. pod nazwą Lokata Słoneczna II – stan środków badany jest na 30.07.2015 r., ale oprocentowanie spadło do 2,75% a okres lokaty to teraz 3 miesiące.


No własnie. Klasyczna Lokata Bankowa w Noble Banku to tak naprawdę e-Lokata Słoneczna o której pisałem szerzej tutaj. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 26.06.2015 r. Lokata Słoneczna pojawiła się już w Getin Banku, Open Online, Noble Banku oraz ostatnio w Getin Online. Nieważne w którym banku otworzymy lokatę pieniądze trafią i tak do Getin Banku a warunki Lokaty Słonecznej oraz e-Lokaty Słonecznej określa jeden i ten sam regulamin promocji. Wszystkie 4 spółki to tak naprawdę jeden bank. Klasyczna Lokata Bankowa to tylko jedna z odmiany Lokaty Słonecznej, którą można otworzyć całkowicie online bez otwierania konta osobistego tutaj:

klasyczna lokata bankowa w Noble Banku

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.