energoLOKATA Jesienna Atrakcja oraz neoLOKATY w neoBanku

energolokata neolokaty neobank

O energoLOKACIE w neoBanku pisałem ostatnio ponad pół roku temu. W tym przypadku nic się nie zmieniło – internetowy Oddział Wielkopolskiego Banku Spółdzielczego wciąż proponuje dostępną jedynie dla nowych klientów 3-miesięczną lokatę pod nazwą energoLOKATA Jesienna Atrakcja z oprocentowaniem 4%. A dla dotychczasowych klientów neoBank proponuje dosyć dobrze oprocentowane neoLOKATY, choć w tym przypadku widać już wpływ obniżenia stóp procentowych.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej neoBanku>>>

Najlepszą lokatą w neoBanku jest stale oferowana energoLOKATA. EnergoLOKATA Jesienna Atrakcja to 3-miesięczna lokata z oprocentowaniem aż 4%. Niestety energoLOKATA dostępna jest jedynie dla klientów, którzy nie są i nigdy wcześniej nie byli posiadaczami, współposiadaczami czy pełnomocnikami do rachunku osobistego, oszczędnościowego, lokaty czy karty kredytowej w neoBanku. Definicja nowego klienta jest więc bardzo restrykcyjna. Minimalna kwota energoLOKATY to 1.000 zł – można otworzyć dowolną ilość energoLOKAT, jednak ich łączna kwota nie może przekroczyć 1.000.000 zł.

Dotychczasowi klienci mogą otworzyć neoLOKATY:

  • 3-miesięczną z oprocentowaniem 3,20%.
  • 6-miesięczną z oprocentowaniem 3,10%.
  • 12-miesięczną z oprocentowaniem 3,20%.
  • 24-miesięczną z oprocentowaniem 3%.
  • 36-miesięczną z oprocentowaniem 3%.

W przypadku neoLOKAT minimalna kwota jaką musimy ulokować to 500 zł. Lokaty odnawiają się na kolejny okres na standardowym oprocentowaniu. Zerwanie EnergoLOKATY oraz NeoLOKAT przed terminem powoduje obniżenie oprocentowania do symbolicznego 0,10%. Wszystkie wymienione lokaty można założyć przez system internetowy neoBank24 – trzeba być posiadaczem konta osobistego lub internetowego rachunku technicznego w neoBanku. W ofercie neoBanku znajduje się także neoKONTO PROFIT, czyli rachunek oszczędnościowy  z oprocentowaniem 2,10%. neoKONTO PROFIT ma ciekawe rozwiązanie – pakiet 12 bezpłatnych wypłat lub przelewów w ciągu roku zamiast jednej bezpłatnej wypłaty w miesiącu.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.