Promocyjna lokata na 7 miesięcy w Alior Banku

promocyjna lokata 7 miesięcy Alior Bank

Jaki czas temu przedstawiałem ofertę dwóch promocyjny lokat w Alior Banku: 4-miesięcznej z oprocentowaniem 3,10% przeznaczonej jedynie dla nowych środków oraz 2-letniej z oprocentowaniem 3,70% (od połowy sierpnia obniżonej do 3,30%) dostępnej dla wszystkich klientów. Obie lokaty nadal są dostępne w ofercie Alior Banku – zainteresowanych zapraszam tutaj. Dodatkowo w ofercie Alior Banku pojawiła się kolejna promocyjna lokata przeznaczona dla nowych środków, tym razem na 7 miesięcy z oprocentowaniem 3,40%.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Alior Banku>>>

Nowe środki dla Promocyjnej Lokaty na 7 miesięcy to nadwyżka ponad stan posiadania obliczona na dzień 07.07.2014 r. Minimalna kwota lokaty to 1.000 zł. Wszystkie trzy lokaty można otworzyć bez konieczności posiadania w Alior Banku konta osobistego. Oprocentowanie lokaty 4- i 7-miesięcznej nie powala, ale w świetle ostatnich obniżek oprocentowania lokat staje się co raz bardziej przyzwoite.

Nowi klienci Alior Banku mogą także nadal skorzystać z oferty Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem wynoszącym 3% przez pierwsze 3 miesiące od założenia rachunku. Poza promocją  oprocentowanie Konta Oszczędnościowego ustalane jest w oparciu o stawkę WIBID 1M pomniejszoną o 0,10%. Obecnie jest to 2,30.

alior bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.