„Promocyjna” Lokata na 4 miesiące w Alior Banku

lokata promocyjna Alior Bank

Alior Bank był kiedyś bankiem z bardzo dobrą ofertą depozytową i niezapomnianą lokatą nocną, gdzie połowa środków z konta osobistego była oprocentowana na 4%. Po tych czasach pozostało niestety już jedynie wspomnienie. W ofercie Alior Banku pojawiają się jednak czasami w miarę dobrze oprocentowane lokaty oraz konto oszczędnościowe.

<<<Informacje o nowej ofercie depozytowej Alior Banku>>>

Okazja do zaprezentowania oferty depozytowej tego banku jest nowa oferta Lokaty 4-miesięcznej z oprocentowaniem 3,1%. Nie jest to propozycja nokautująca konkurencję, szczególnie, że lokata przeznaczona jest jedynie dla nowych klientów i/lub nowych środków. Nowe środki, to nadwyżka środków pieniężnych ponad stan posiadania na dzień 17.06.2014 r.

Drugą wartą uwagi lokatą w Alior Banku jest 2-letnia lokata z oprocentowaniem 3,7%, która regularnie pojawia się w rankingu lokat długoterminowych jako jedna z najlepszych dla tego terminu. Jeszcze niedawno oprocentowanie lokaty na 2 lata w Alior Banku wynosiło 4%, ale niestety zostało obniżone. W przypadku tej lokaty nie ma obowiązku lokowania nowych środków. Obie lokaty można otworzyć przez internet, telefon i w placówkach Alior Banku. Nie ma konieczności posiadania w Alior Banku konta osobistego. Pozostała oferta lokat Aliora nie jest warta uwagi.

W ofercie Alior Banku na stałe znajduje się także Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% dla nowych klientów przez 3 miesiące od otwarcia rachunku. Poza promocją oprocentowanie Konta Oszczędnościowego ustalane jest w oparciu o stawkę WIBID 1M pomniejszoną o 0,10%. Obecnie jest to 2,30. Co ciekawe Alior Bank jest chyba jedynym bankiem, który wydaje do Konta Oszczędnościowego kartę do bankomatu. Obsługa tej karty kosztuje 3 zł miesięcznie. Bezpłatny jest w miesiącu jeden przelew zewnętrzny, oraz jedna wypłata w placówce Alior Banku, bankomatach Euronetu oraz Cash4you.alior bank


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.