600 zł w punktach Mastercard za kartę kredytową w mBanku

W ostatnich tygodniach Mastercard, czyli jeden z dwóch głównych graczy na rynku kart, się mocno rozpędził. Pojawiło się pełno promocji, w ramach których można otrzymać dodatkowe punkty w ich programie Bezcenne Chwile  warte czasami kilkaset złotych. Kolejną taką akcją jest promocja 48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile w mBanku w ramach której otrzymuje się praktycznie 600 zł w punktach Mastercard za kartę kredytową World Mastercard. Warunki są banalnie proste do spełnienia a sama akcja trwa do 28.12.2023 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji mBank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Aby otrzymać 48.000 punktów w programie Bezcenne Chwile warte 600 zł należy:
  • Nnie posiadać w mBanku żadnej karty kredytowej (posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji).
  • Złożyć wniosek o wydanie karty kredytowej World Mastercard lub World Mastercard Intensive.
  • Zaznaczyć we wniosku oświadczenie o przystąpieniu do promocji.
  • Wykonać 15 dowolnych transakcji bezgotówkowych kartą kredytową World Mastercard lub Word Mastercard Intensive.

Po wykonaniu wspomnianych transakcji w ciągu 5 dniu roboczych otrzymamy bon podarunkowy, czyli kod alfanumeryczny przyznający 48.000 punktów do wykorzystania w programie Bezcenne Chwile. Bon ten otrzymamy e-mailem albo w wiadomości w serwisie transakcyjnym. Promocyjne punkty będą ważne przez 6 miesięcy od daty dnia wykorzystania bonu. Chyba chodzi o wpisanie go w programie ponieważ w regulaminie promocji jest informacja, że sam bon ważny jest do 30.06.2024 r. Obowiązuje opłata za wydanie karty 30 zł ale ta w ramach promocji nie powinna zostać pobrana. Obowiązuje także opłata roczna 350 zł ale jest ona pobierana po roku (o ile nie wykonamy transakcji o wartości 18.000 zł) więc warto po otrzymaniu nagrody zrezygnować z karty – okres wypowiedzenia to 3 miesiące. Więcej na stronie mBanku tutaj:

600 zł w punktach Mastercard za kartę kredytową w mBankuRegulamin promocji 48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.