Głośnik JBL Charge 5 za kartę kredytową w Citibaku

Witam. Citibank, obok BNP Paribas, jest jednym z banków, które na stałe ma w swojej ofercie kilka promocji kart kredytowych czy czasami też, kont osobistych. Jedne są gorsze a drugie trochę lepsze, jedne mnie a drugie bardziej wymagające i w sumie nie wiadomo dlaczego tak. Te najlepsze staram się (od jakiegoś czasu) opisywać. I tak ostatnio pojawiła się promocja Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5. Jak zwykle należy wykazać się umiarkowaną aktywnością aby otrzymać nagrodę. Nowa promocja Citibanku trwa do 15.01.2024 r. lub do wyczerpania puli 250 zawartych umów o kartę kredytową.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji Citibank. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z nowej promocji karty kredytowej mogą skorzystać nowe osoby, które od 01.01.2023 r. nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji. Niestety mnie jako byłego posiadaczy karty kredytowej Citibank od razu odrzuca. I tutaj ciekawostka bo złożyłem sam wniosek już Pani do mnie dzwoniła i potwierdzała już witałem się z nagrodą ale poprawiła moje imię – L na Ł i dostałem sms-a z decyzją negatywną. Głośnik JBL Charge 5 wyceniany jest na 699 zł chociaż realnie to chyba jest około 100 zł mniej.

Aby otrzymać Głośnik JBL Charge 5 za kartę kredytową Citibanku należy:
  • Złożyć wniosek o kartę kredytową na specjalnej stronie promocji.
  • Dołączyć do wniosku dokumentu dochodowego (np. wyciąg z rachunku lub paski z wypłaty za ostatnie 3 miesiące) lub zrobić to w przeciągu 10 dni roboczych (strona tutaj).
  • Wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę w celu jej dostarczenia.
  • Zawrzeć umowę na podstawie złożonego wniosku oraz w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej aktywować kartę.
  • W pierwszym i drugim pełnym miesiącu, po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać transakcję lub transakcje bezgotówkowe o wartości co najmniej 1.000 zł (w każdym miesiącu).

<<<Strona promocji Głośnik JBL Charge 5 za kartę kredytową Citibanku>>>

Głośnik JBL Charge 5

Wiadomość o spełnieniu warunków promocji i przyznaniu nagrody zostanie przesłana do końca następnego miesiąca po miesiącu ich spełnienia. W ciągu kolejnych 45 dni głośnik JBL Charge 5 zostanie wysłany na podany adres korespondencyjny. Głośnik JBL Charge 5 będzie objęty 2-letnią gwarancją producenta. Co ważne do czasu jego otrzymania należy mieć aktywną kartę kredytową. Niestety nie ma już promocji na zwolnienie z opłaty za obsługę karty. Standardowo wynosi ona 12 zł a nie jest pobierana w przypadku wydania kwoty 1.000 zł. Wszystkich zainteresowanych Głośnikiem JBL Charge 5 za za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

Głośnik JBL Charge 5


Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 23,15% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Należy uważać na warunkową opłatę miesięczną (12 zł). Dodatkowo należy uważać na inne dodatkowe opłaty lepiej nie aktywować dodatkowych opcji. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł.  Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.

Regulamin oferty karta kredytowa z Głośnikiem JBL Charge 5.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.