550 za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard

Witam. BNP Paribas potrafi zaskoczyć. Ledwo ostatnio opisywałem nową promocję konta osobistego z premią 425 zł i 200 zł od Mastercard (szczegóły tutaj) oraz promocję karty kredytowej z premią odpowiednio 300 zł i 200 zł od Mastercard (szczegóły tutaj). W dniu wczorajszym pojawiła się kolejna akcja pt. Złote szaleństwo dzięki której otrzymać można 550 zł za konto i kolejne 200 zł od Mastercard za używanie karty do konta. Przy czym 510 zł dostaje się gotówce, 40 zł w kodach na Allegro a 200 zł w voucherach. Ta wysokość premii jest rekordowa. Nowa akcja promocyjna trwa do 26.11.2023 r. lub do wyczerpania puli 2.000 sztuk promocyjnych wniosków. Akcja skończona przed czasem.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Standardowo z nowej edycji promocji BNP Paribas mogą skorzystać tylko nowi i powracający klienci, którzy w ciągu 12 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Posiadanie karty kredytowej nie wyklucza z udziału w promocji. Co jakiś czas można trafić na dodatkową akcję – na początku roku otrzymałem tak 150 zł do Biedronki, a ostatnio 2 bilety do kina oraz promocyjną część zwrotu za opłacanie rachunków. Aż cofnąłem rezygnację z konta. Należy pamiętać o aktywacji karty.

550 zł  za konto w BNP Paribas w akcji Złote szaleństwo – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 26.11.2023 r. wniosku o otwarcie konta osobistego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 10.12.2023 r. – zawarcie umowy ramowej z BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem unikalnego kodu SMS w systemie partnera Banku – Autenti, Aplikacji Mobilnej lub za pośrednictwem kuriera oraz aktywacja karty.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.
 • Do 26.12.2023 r. po otrzymaniu wiadomości o przyznaniu premii zalogowanie się na stronie promocji i uzupełnienie numeru konta bankowego do wypłaty premii.
 • Udział w programie Bezcenne Chwile i spełnienie warunków promocji – dodatkowe 200 zł w voucherach.

<<<Strona promocji 550 zł za konto i 200 zł od Mastercard w BNP Paribas>>>

550 za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard

Nagrody w promocji Złote szaleństwo:

Pierwsza Nagroda – 2 e-kody po 20 zł na Allegro i przelew na konto w wysokości 60 zł za:
 • Otwarcie konta osobistego Konto Otwarte dla Ciebie w ramach promocji i aktywacja karty.
Druga Nagroda – przelew na konto w wysokości 150 zł za:
 • Spełnienie warunków otrzymania pierwszej nagrody.
 • W grudniu 2023 r.:
  • Wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.
Trzecia Nagroda – przelew w wysokości 150 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania drugiej nagrody.
 • W styczniu 2024 r.:
  • Wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.
Czwarta Nagroda – przelew w wysokości 150 zł na konto za:
 • Spełnienie warunków otrzymania trzeciej nagrody.
 • W lutym 2024 r.:
  • Wykonanie co najmniej 4 transakcji bezgotówkowych kartą na dowolną kwotę.
  • Otrzymanie wpływów na konto w wysokości co najmniej 1.000 zł.

Pierwsza wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do 22.12.2023 r., kolejne – w kolejnych miesiącach (26 stycznie, 26 luty i 25 marzec). Aby odebrać premię gotówkową w postaci przelewów na konto należy do 26.12.2023 r. zalogować się na stronie promocji z otrzymanego odnośnika i uzupełnić dane do wypłaty premii. Wiadomości będą wysyłane z adresu zloteszalenstwo@promocja.bnpparibas.pl. Można już teraz dodać ten adres do skrzynki e-mail aby nie wpadło do SPAM-u. Nagrody – premie w postaci przelewów na konto – będą wypłacane do końca miesiąca, w którym otrzymaliśmy informacje o ich przyznaniu. E-kody na Allegro zostaną wysłane sms-em na numer telefonu. Termin ich ważności to 31.03.2024 r.


Dodatkowo w ramach akcji Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas można otrzymać dodatkowe 16.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymienne na vouchery o wartości 200 zł (np. na Allegro, do Decathlonu czy Carrefoura). Należy kartę zarejestrować do ww. programu przez aplikację mobilną lub bankowość internetową BNP a następnie dodać ją do (w miarę możliwości) Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. Następnie przy pomocy dodanej do tego portfela cyfrowego karty wykonać co najmniej 5 transakcji o łącznej wartość co najmniej 500 zł w ciągu 30 dni od daty rejestracji. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 30 dni i będą ważne przez 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać do 3 takich nagród z rejestrację 3 różnych kart BNP Paribas. Jeżeli ma ktoś kredytową to można ją dodać, podobno można wyrobić także kartę mobilną do konta i dodać ją do portfela cyfrowego. Liczba nagród to 15.000 sztuk po 16.000 promocyjnych punktów. Ewentualnie promocja zakończy się 31.12.2023 r. O planowanym wyczerpaniu puli nagród BNP Paribas ma poinformować 7 dni wcześniej na stronie promocji tutaj.

550 za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard


Konto osobiste Konto Otwarte dla Ciebie zakłada się online, a kurier przyjeżdża tylko aby wydać nam kartę debetową. Jest one bezwarunkowo bezpłatne – nie ma opłat za prowadzenie. Do konta niezbędna jest karta debetowa – najprostsza karta Otwarta na Dzisiaj kosztuje 7 zł, 2 zł lub 0 zł miesięcznie. Po wykonaniu 3 transakcji opłata jest zmniejszana do 2 zł. W promocji do końca roku w ramach promocji po zalogowaniu się co miesiąc do bankowości elektronicznej opłata zejdzie do 0 zł. Osoby do 26-roku życia nic nie płacą. Bezpłatne są wypłaty z bankomatów BNP Paribas oraz sieci Planet Cash. Można (ale nie trzeba) też wybrać inne karty – płatne ale z dodatkowymi, ciekawymi usługami. Wszystkich zainteresowanych premią 550 zł za konto w BNP Paribas plus dodatkowe 200 zł od Mastercard zapraszam tutaj:

550 za konto w BNP Paribas i 200 zł od Mastercard


Regulamin promocji Złote szaleństwo.

Regulamin promocji Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas.


Transakcje wyłączone z Promocji w przypadku konieczności transakcji bezgotówkowych wykonane w punktach posiadających następujące Kody MCC:

– 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
– 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
– 6012, określający instytucje finansowe,
– 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
– 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
– 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.