Do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Witam. W BNP Paribas można otrzymać obecnie premię w wysokości 425 zł oraz 200 zł w ramach programu Bezcenne Chwile – szczegóły tej promocji tutaj. Ale obok promocji na konto osobiste pojawiła się także kolejna akcja, tym razem na kartę kredytową. W ramach promocji Zyskaj do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową oraz Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas łącznie można otrzymać do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas. Dodatkowo w ramach promocji otrzymuje się zwolnienie z opłat na rok. Premię 300 zł otrzymuję się do Biedronki a 200 zł w voucher w programie Bezcenne Chwile. Nowa, główna promocja karty kredytowej BNP Paribas trwa do 31.12.2023 r.


Szczegóły podobnych, aktualnych akcji banku w sekcji BNP Paribas. Szczegóły podobnych akcji w zakładce aktualne promocje bankowe.


Z promocji mogą ponownie wziąć udział osoby, które 01.07.2022 r. nie miały ważnej umowy o kartę kredytową. Posiadacze kont osobistych mogą jak najbardziej brać udział w akcji. W ramach promocji można wnioskować o kartę kredytową Mastercard Standard lub Mastercard Gold.

Aby otrzymać do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas należy:
  • Pozostawić swoje dane na specjalnej stronie promocji. Po rejestracji na stronie promocji oddzwania pracownik banku, za pośrednictwem którego składamy wniosek o kartę.
  • Zawrzeć umowę z BNP Paribas o kartę kredytową nie później niż do 31.12.2023 r.
  • Zalogować się do bankowości internetowej, nadać PIN i aktywować kartę.
  • Mieć wyrażone zgody na przetwarzanie danych marketingowych.
  • W ciągu pierwszych trzech miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy o kartę wykonywać transakcję kartą na kwotę co najmniej 1.000 zł. Nagroda 3 x 100 zł do Biedronki.
  • Udział w programie Bezcenne Chwile i spełnienie warunków promocji (5 transakcji mobilnych po 100 zł) – dodatkowe 200 zł w voucherach.

<<<Strona promocji do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas>>>

Do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas

Do promocyjnych transakcji zaliczają się transakcje bezgotówkowe (z klasycznymi wyłączeniami*) oraz także transakcje gotówkowe – ale tych ze względu na prowizję nie polecam wykonywać. Opłata za wypłatę czy przelew z karty to aż 6% minimum 10 zł. No i wtedy oprocentowanie naliczane jest od razu. Do transakcji promocyjnych nie zaliczają się na pewno płatności za rachunki i zasilenia wirtualnych kart, jak też zakupy oznaczone jako zakupy hurtowe i usługi transportowe. Nagrody – e-kody do Biedronki zostaną przesłane w formie sms-a na podany numer kontaktowy w ciągu 30 dni od daty spełnienia warunków ich otrzymania. Są one bezterminowe i można je wykorzystać wielokrotnie do wyczerpania ich wartości.


Dodatkowo w ramach akcji Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas można otrzymać dodatkowe 16.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile wymienne na vouchery o wartości 200 zł (np. na Allegro, do Decathlonu czy Carrefoura). Należy kartę zarejestrować do ww. programu przez aplikację mobilną lub bankowość internetową BNP a następnie dodać ją do (w miarę możliwości) Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. Następnie przy pomocy dodanej do tego portfela cyfrowego karty wykonać co najmniej 5 transakcji (może być więcej) o wartość co najmniej 500 zł w ciągu 30 dni od daty rejestracji. Promocyjne punkty zostaną dopisane w ciągu 30 dni i będą ważne przez 6 miesięcy. Łącznie można otrzymać do 3 takich nagród z rejestrację 3 różnych kart BNP Paribas. Jeżeli ma ktoś kredytową to można ją dodać, podobno można wyrobić także kartę mobilną do konta i dodać ją do portfela cyfrowego. Liczba nagród to 15.000 sztuków po 16.000 promocyjnych punktów. Ewentualnie promocja zakończy się 31.12.2023 r. O planowanym wyczerpaniu puli nagród BNP Paribas ma poinformować 7 dni wcześniej na stronie promocji tutaj.


W promocji możemy zawnioskować oczywiście tylko o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold. Za kartę Mastercard nie ma opłat za wydanie – jest opłata miesięczna – 12 zł – niepobierana gdy wykonamy transakcje w kwocie (aż) 1.000 zł. Ale przez pierwszy rok w ramach promocji nie ma tej opłaty a po otrzymaniu premii przemyśleć współpracę z BNP Paribas. Co ważne jest też opłata w wysokości 25 zł w przypadku wypowiedzenia umowy o kartę kredytową przed upływem 6 miesięcy od daty jej zawarcia. Wszystkich zainteresowanych premią do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas zapraszam tutaj:

Do 500 zł za kartę kredytową w BNP Paribas


Regulamin Sprzedaży Premiowej Zyskaj do 300 zł do Biedronki z kartą kredytową Mastercard.

Regulamin promocji Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.