Ponownie 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku

Citibank na stałe chyba wszedł we współpracę z serwisem Allegro. W ostatnich dniach pojawiła się już 7 edycja promocji, w ramach której w bardzo prosty sposób można otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku. Dzięki promocji Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – oferta zimowa za wydanie darmową kartą kredytową Simplicity kwoty 1.500 zł nowi klienci otrzymują voucher o wartości 400 zł. Nowa promocja karty Citibanku trwa do 15.04.2020 r.

Obowiązuje nowy, korzystny okres karencji. Z promocji mogś skorzystać klienci, którzy od  01.01.2018 r. nie posiadali w Citibanku głównej karty kredytowej. Wnioskuje się jak zwykle o całkowicie i bezwarunkowo bezpłatną kartę Citi Simplicity.

400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku – warunki akcji:
  • Zarejestrowanie się na odpowiedniej stronie promocji.
  • Do końca miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej i/lub mobilnej.
  • Do końca trzeciego miesiąca, następującego po miesiącu zawarcia umowy wykonanie *transakcji bezgotówkowych na kwotę łączną co najmniej 1.500 zł.

Ponownie 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku


Inne akcje promocyjne dotyczące kart kredytowych:

  • 400 zł do Biedronki za kartę kredytową w Citibanku – szczegóły tutaj.
  • Smartfon LG K30 za kartę kredytową w Citibanku – szczegóły tutaj.
  • 400 zł do wydania w sklepie mi-home.pl za kartę kredytową Citibanku – szczegóły tutaj.

O otrzymaniu nagrody Citibank poinformuje w bankowości internetowej najpóźniej do następnego miesiąca, po spełnieniu warunków akcji. Nagroda – E-kod o wartości 400 zł zostanie wysłana w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody. Voucher można zrealizować wpisując jego numer przy zamówieniu w miejsce „masz kod rabatowy”. Będzie on ważny przez 12 miesięcy od daty wysłania i co jest niestety słabe – trzeba go wykorzystać jednorazowo. Trzeba tą kwotę wydać jednorazowo (lub więcej i dopłacić gotówką) – voucher nie pokrywa także kosztów dostawy. Wszystkich zainteresowanych kwotą 400 na Allegro za kartę kredytową Citibanku zapraszam tutaj:

Ponownie 400 zł na Allegro za kartę kredytową Citibanku


* Standardowo po wypełnieniu formularza kontaktowego oddzwania pracownik Citibanku w celu złożenia faktycznego wniosku o wydanie karty kredytowej – całkowicie darmowej Simplicity. Po wstępnej weryfikacji i akceptacji wniosek o wydanie karty wysyłany jest za pośrednictwem kuriera – do wniosku należy dołączyć kopię dowodu osobistego oraz dokument dochodowy (np. wyciąg z konta osobistego z ostatnich 3 miesięcy).

O  kartę kredytową w Citibanku mogą się starać osoby w wieku minimum 18 lat, posiadający dochody z tytułu pracy od co najmniej 3 miesięcy lub przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od dwóch lat. Minimalny wykazywany dochód do 1.200 zł netto (2.5000 zł netto w przypadku działalności gospodarczej). Wyłączeni są nierezydenci podatkowi oraz obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Citibank informuje, iż Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla karty kredytowej wynosi 10,47% ale zadłużenie można spłacić w całości i żadnego oprocentowanie wtedy nie będzie. Choć należy zauważyć, że to bardzo niskie oprocentowanie. Dodatkowo należy uważać na opłatę CitiPhone – 7 zł, należy tą usługę od razu wyłączyć wysyłając w bankowości internetowej krótką prośbę. Należy także uważać na nową opłatę – 20 zł w przypadku wystąpienia nadpłaty na rachunku karty kredytowej w kwocie co najmniej 200 zł. Bezpłatne za to są powiadomienia sms o transakcjach.

*Uwaga – do transakcji bezgotówkowych nie liczą się transakcje na pocztach czy zasilenia wirtualnych portfeli typu Revolut – za to jest dodatkowo od pewnego czasu spora opłata.Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.