Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium – 14 edycja

Bank Millennium po raz kolejny postanowił przedłużyć swoją akcję dotyczącą promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Profit. Pojawiła się 14 edycja akcji Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit dzięki której można otworzyć i/lub wpłacić na Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium oszczędności i otrzymać oprocentowanie 2,70% w Banku Millennium. Podwyższone oprocentowanie dotyczy jak zwykle nowych środków do kwoty 100.000 zł i obowiązuje jak standardowo od daty ich wpłaty. Nowa oferta Banku Millennium obowiązuje do 20.07.2019 r.

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 25.05.2019 r., czyli jak to zwykle bywa na dzień przed startem nowej edycji podwyższonego oprocentowania. Promocyjna stawka oprocentowania obowiązuje nowe środki w Banku Millennium na Koncie Oszczędnościowym Profit do wysokości 100.000 zł przez 92 dni od daty ich pierwszej wpłaty. Nadwyżka ponad kwotę 100.000 zł oprocentowana jest o wiele słabszą stawką – w wysokości 1,40%. Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego w Banku Millennium wynosi niewiele, bo od 0,60% do 1,10%. Jest to stawka nie do zaakceptowania. Po 3 miesiącach należy poszukać alternatywy lub wycofać środki z Banku Millennium przed końcem okresu promocji i powrócić wtedy, gdy nasze środki będą objęte promocyjną stawką. Alternatywy jak zwykle opisuję na bieżącą w rankingu kont oszczędnościowych tutaj. A obecnie można założyć nawet Konto Oszczędnościowe ze stawką 3,20% w Getin Banku – szczegóły tutaj.

Konto Oszczędnościowe na 2,70% w Banku Millennium – 14 edycja


Standardowo do założenia Konta Oszczędnościowego Profit niezbędne jest też otwarcie konta osobistego – Konta 360°. Jest ono bezpłatne po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Posiadanie konta osobistego przy kontach oszczędnościowych jest wymagane praktycznie we wszystkich bankach. Na szczęście w Banku Millennium niewiele trzeba robić aby było ono bezpłatne. Z reguły nowi klienci mogą otworzyć konto osobiste w Banku Millennium z jakoś premią. Obecnie trwa program poleceń z premią do 90 zł – szczegóły tutaj. Ale ta akcja dobra jest dla powracających klientów. Nowi powinni się wstrzymać bo z pewnością start nowej akcji to tylko formalność trwająca od kilku do kilkunastu dni.


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.