Konto Oszczędnościowe na 3,20% w Getin Banku + 50 zł za konto osobiste

Oprocentowanie lokat bankowych i kont oszczędnościowych powoli spada. Jednym z wyjątków był Getin Bank, który jeszcze do wczoraj oferował Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 3,40%. W dniu wczorajszym się to zmieniło wraz ze startem XX edycji oferty specjalnej Na nowe środki. Obecnie można założyć lub wpłacić nowe środki na Konto Oszczędnościowe w Getin Banku i cieszyć się stawką 3,20% do kwoty 400.000 zł przez 4 miesiące. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony obecnie na dzień 14.05.2019 r. Dodatkowo nadal nowi klienci (prawie bez okresu karencji) mogą otrzymać dodatkową premię 50 zł otwarcie niezbędnego konta osobistego Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecenia. Obecna promocja oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym trwa do 16.06.2019 r.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku na 3,20%:
  • Dla kont indywidualnych.
  • Posiadanie konta osobistego.
  • Wyrażone zgody marketingowe i handlowe.
  • Dla nowych środków do kwoty 400.000 zł.
  • Na 4 miesięcy (122 dni) od daty wpłaty nowych środków.

Osoby, które korzystały z poprzednich edycji ofert dla nowych środków, którym w okresie od 20.05.2019 r. do 16.06.2019 r. skończyło się promocyjne oprocentowanie nie otrzymają niestety podwyższonego oprocentowania. Getin Bank potwierdza w bankowości internetowej, że wpłacone pieniądze na Konto Oszczędnościowe obejmuje podwyższona stawka oprocentowania. Można także otrzymać stawkę 3,50% do kwoty 10.000 zł na 12 miesięcy. Ale Getin Bank kieruje tę ofertę do nowych klientów, którzy od 11.05.2017 r. do  28.02.2019 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Getin Bank wymaga też wpływu wynagrodzenia w wysokości 1.000 zł miesięcznie, a oferta ważna jest za to do 31.05.2019 r.


Dodatkowo można założyć Lokatę na Nowe Środki w opcji na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,60% oraz w opcji na 12 miesięcy z oprocentowaniem 2,40%. W tym przypadku nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 05.05.2019 r. Można założyć także Lokatę Mobilną na 4% do kwoty 20.000 zł. Więcej szczegółów tutaj.


Oprocentowanie standardowe Konta Oszczędnościowego w Getin Banku wynosi od 0,85% do 1,25%. Więc standardowo po okresie promocyjnym najlepiej przenieść się gdzie indziej ze swoimi oszczędnościami i ewentualnie powrócić w nowej edycji promocyjnego oprocentowania. Niezbędne konto osobiste – Konto Proste Zasady – staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Brak wykonania tej operacji powoduje naliczenie opłaty w wysokości 8 zł. Nie trzeba zapewniać żadnych przelewów, ale warto je robić, bo w łatwy sposób można otrzymać dodatkową premię. Nowi klienci Getin Banku przy okazji można otrzymać premię 50 zł za otwarcie konta osobistego z odpowiednim kodem polecenia. Aby otrzymać premię wystarczy nie posiadać kont w Getin Banku od 31.04.2019 r. Program poleceń trwa do 31.07.2019 r.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku

Należy złożyć wniosek o Konto Proste Zasady z odpowiednim kodem polecania (do wpisania w trakcie zakładania konta lub do podania w placówce Getin Banku) (zdobyty od rodziny lub np. mój 9TGTQ2 – zmienił się ponownie w nowej edycji programu), wyrazić zgody marketingowe i handlowe oraz te dot. zasad rozliczenia programu poleceń. Należy też w ciągu kolejnych 3 pełnych miesięcy następujących po aktywacji Konta Osobistego zapewnić wpływy w wysokości minimum 1.000 zł (najlepiej z konta w innym banku) + wykonywać jedną operację bezgotówkową (dla bezpłatności konta.) I to właściwie – za spełnienie tego warunku osoba polecona otrzymuje 50 zł, a osoba polecająca – 100 zł. Premie zostaną wypłacone do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełniania warunków programu. Wszystkich zainteresowanych Kontem Oszczędnościowym na 3,20% w Getin Banku oraz dodatkową premią (należy wpisać kod polecenia) zapraszam tutaj:

Konto Oszczędnościowe na 3,20% w Getin Banku + 50 zł za konto osobiste


Regulamin promocji Polecam Proste Zasady IV.

Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – XX edycja.

Regulamin Promocji Bonus za aktywność – IV edycja.


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

1 Komentarz

  1. Wszystkim chętnym polecam nowy kod polecenia GETIN z najnowszej IV edycji (ważny do 31-07-2019), aktualny kod: 9WSRH9
    Mam wyrażone wszystkie zgody i spełniam wszystkie wymagane warunki promocji. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojego kodu i dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.