150 zł za lokatę w Toyota Banku dla nowych klientów

Toyota Bank po raz kolejny postanowił przyciągnąć do siebie nowych klientów bardzo dobrą promocją bankową. Właśnie pojawiła się akcja Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku dzięki której można otrzymać 150 zł za lokatę w Toyota Banku. Zakładana lokata jest na 12 miesięcy z całkiem solidnym oprocentowaniem w wysokości 2,50%. To stawka bardzo wysoka, szczególnie dla 12-miesięcznego okresu. Co ważne – dla otrzymania dosyć sporej premii Toyota Bank nie wymaga tym razem otwierania konta osobistego . Akcja dostępna jest niestety tylko dla nowych klientów i trwa do 23.06.2019 r. Akcja zakończyła się niestety przed czasem…

Z nowej promocji mogą skorzystać nowi klienci Toyota Banku, którzy w okresie od 01.01.2018 r. do 26.05.2019 r. nie posiadali w tym banku konta i lokaty. Kiedyś ten mały bank przy podobnych akcjach oferował dodatkowo premię dla dotychczasowych klientów, ale niestety od dłuższego czasu są tylko akcje dla nowych klientów. To chyba znak, że trzeba zamknąć definitywnie konto w Toyota Banku.

150 zł za lokatę w Toyota Banku – warunki akcji:
  • Zarejestrowanie się na stronie promocji poprzez podanie swojego adresu e-mail do 23.06.2019 r.
  • Otwarcie strony promocji za pomocą linku aktywacyjnego otrzymanego na podany adres e-mail i złożenie wniosku o Lokatę w Toyota Banku.
  • Wyrażenie zgód marketingowych.
  • Wyrażenie zgody na ujawnienie danych stanowiących tajemnicę bankową organizatorowi promocji niezbędnych do przeprowadzenia i potwierdzenie zasad promocji.
  • Najpóźniej do 12.07.2019 r. zawarcie i podpisanie umowy o Lokatę z Toyota Bankiem na 12 miesięcy na kwotę od 5.000 zł do 70.0000 zł.
  • Utrzymanie otwartej lokaty przez co najmniej 270 dni.
  • Do 30.04.2020 r. otrzymanie wiadomości e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii.

150 zł za lokatę w Toyota Banku dla nowych klientów

I to wszystko – do 30.04.2020 r. dostaniemy e-mail od organizatora – Bankier.pl – wiadomość z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii – podanie numeru konta w Toyota Banku. Premią w wysokości 150 zł zostanie wypłacona w ciągu 14 dni roboczych od daty powiadomienia o przyznaniu premii. Nie można w tej akcji założyć lokaty wspólnej. Podpisanie umowy odbywa się za pośrednictwem kuriera – najpierw dzwoni pracownik aby potwierdzić dane, a później pozostaje przelew na numer lokaty. Nie otwiera się żadnych kont i innych produktów więc nie ma też żadnych opłat. Szkoda, że nie mogę skorzystać z akcji bo jest naprawdę korzystna i mało wymagająca (poza posiadaniem oszczędności).


Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku”.


Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii aktualne promocje bankowe tutaj:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.