200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus

Bank BGŻ BNP Paribas jest chyba w ostatnich czasach najaktywniejszym bankiem jeżeli chodzi o promocje bankowe. M.in. obecnie trwa akcja w ramach której można otrzymać 400 zł na Allegro za kartę kredytową – szczegóły tutaj. Trwa też akcja w ramach której można otrzymać do 320 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą do konta – szczegóły tutaj. W dniu dzisiejszym wystartowała promocja Konto plus bonus dzięki której w o wiele prostszy sposób można otrzymać 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas. Warunki w tej akcji są banalnie proste do spełnienia – wystarczy wykonać raptem kilka przelewów. Promocja trwa do 13.03.2019 r. lub do wyczerpania puli 1.500 sztuk promocyjnych wniosków.

Z promocji Konto plus bonus mogą skorzystać tylko nowi klienci, czyli CI, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy przed złożeniem wniosku nie byli posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BGŻ BNP Paribas (a także w Raiffeisen Polbanku). Posiadania karty kredytowej i/lub posiadanie konta w BGŻ Optimie nie wyklucza z udziału w promocji.

200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus – warunki promocji:
 • Wypełnienie formularza na specjalnej stronie promocji z podaniem imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru PESEL.
 • Wyrażenie zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie niezbędnym do realizacji promocji, a także upoważnienie BGŻ BNP Paribas do przekazania Organizatorowi promocji informacji o spełnieniu warunków uzyskania nagrody.
 • Złożenie do 13.03.2019 r. wniosku o otwarcie Konta Optymalnego wraz kartą debetową i bankowością elektroniczną za pośrednictwem linku promocyjnego – który będzie dostępny w wiadomości e-mail, a który przekieruje na stronę promocji.
 • Najpóźniej do 26.03.2019 r. zawarcie umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas o konto osobiste za pośrednictwem kuriera.
 • Podanie na stronie promocji i we wniosku o otwarcie konta osobistego takich samych danych.

Konto osobiste – całkowicie darmowe Konto Optymalne jest otwierane od pewnego czasu jedynie za pośrednictwem kuriera, o czym jest nawet odpowiedni wpis w regulaminie promocji. W ramach akcji otrzymuje się trzy nagrody: dwie po 50 zł i raz 100 zł. Wystarczy spełnić dosyć niewygórowane i proste warunki.

Nagrody w ramach promocji Konto plus bonus:
 • Pierwsze 50 zł premii za:
  • Otwarcie konta w ramach promocji.
  • Zalogowanie się do 31.03.2019 r. do Aplikacji mobilnej GOmobile.
 • Drugie 50 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej nagrody.
  • W miesiącu kwietniu 2019 należy wykonać po co najmniej 5 przelewów przez Aplikację Mobilną i/lub internetową.
  • W miesiącu kwietniu 2019 należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł.
 • Trzecie 100 zł premii za:
  • Spełnienie powyższego warunków otrzymania pierwszej i drugiej nagrody.
  • W miesiącu maju 2019 należy wykonać po co najmniej 5 przelewów przez Aplikację Mobilną i/lub internetową.
  • W miesiącu maju 2019 należy otrzymać wpływy na łączną kwotę minimum 1.000 zł.

200 za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus

I jak zwykle to wszystko. Przelewy na Konto Optymalne nie mogą pochodzić ze swojego konta w BGŻ BNP Paribas, BGŻ Optimie i (dawnego) Raiffeisen Polbanku. Z każdego innego banku przelewy (zasilenia) będą jak najbardziej prawidłowe. Wiadomość o przyznaniu premii zostanie wysłana do uczestników w wiadomości e-mail nie później, niż do 19.04.2019 r. (oraz 19.05.2019 r. i 19.06.2019 r.). Należy po pierwszej wiadomości zalogować się na stronie promocji podanym podczas rejestracji adresem e-mail i hasłem (można oczywiście skorzystać z opcji przypomnij hasło) i uzupełnić dane do wypłaty premii do 25.04.2019 r. Wypłaty premii nastąpią do końca kwietnia, maja i czerwca 2019 r. Nie ma się czego obawiać bo konto osobiste – Konto Optymalne jest bezwarunkowo bezpłatne – bez opłat miesięcznych za prowadzenia i obsługę karty. Wszystkich zainteresowanych premią 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus zapraszam tutaj:

 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus


Regulamin promocji Konto plus bonus.


Szczegóły akcji Do 400 zł na zakupy Allegro z kartą kredytową dzięki której w dosyć prosty sposób można otrzymać 4 vouchery po 400 zł na Allegro w BGŻ BNP Paribas tutaj:

 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus


Konto Optymalne to:
 • 0 zł za prowadzenie.
 • 0 zł za kartę debetową.
 • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci BGŻ BNP Paribasu i sieci Planet Cash.
 • 0 zł za przelewy internetowe.

200 za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus


Promocji bankowych jest w ostatnich tygodniach bardzo wiele. Kończą się jedne akcja, kolejne są reaktywowane oraz pojawiają się co raz to nowe programy. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

 200 zł za konto osobiste w BGŻ BNP Paribas w promocji Konto plus bonus

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.