Konto oszczędnościowe na 3% w Getin Banku, Nest Banku oraz T-Mobile Usługi Bankowe

Konto oszczędnościowe na 3

Czasy dla oszczędzających w bankach są trochę dziwne. Obecnie trudno znaleźć (poza Idea Bankiem) bank, który proponuje krótkoterminowe lokaty z oprocentowaniem powyżej 2% – szczegóły w ostatnim rankingu lokat krótkoterminowych. Za to jest sporo banków, które oferują stawkę powyżej 2% na zwykłych kontach oszczędnościowych. Są też 3 banki, w których można otrzymać stawkę 3% dla swoich oszczędności dla sensownej kwoty i dla sensownego terminu. To jest – najlepszy – Getin Bank, Nest Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. Dzisiaj przyglądam się propozycjom tych trzech banków.


Pierwsza propozycja to Getin Bank, który ponowił swoją ofertę specjalną Na nowe środki – XIII edycja. Obecnie do 16.12.2018 r. można ulokować w Getin Banku na koncie oszczędnościowym nowe środki i cieszyć się stawką w wysokości 3% do kwoty aż 200.000 zł przez 92 dni od daty pierwszej wpłaty nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 11.10.2018 r. Należy posiadać także indywidualne konto oszczędnościowe, konto osobiste oraz mieć wyrażone zgody marketingowe. Osoby, które korzystały z poprzednich edycji ofert dla nowych środków, którym w okresie od 15.10.2018 r. do 16.12.2018 r. skończyło się promocyjne oprocentowanie nie otrzymają podwyższonego oprocentowania.

Można także otrzymać stawkę 3,50% do kwoty 10.000 zł na 12 miesięcy. Ale tutaj Getin Bank kieruje ofertę do nowych klientów, którzy od 11.05.2017 r. nie posiadali w tym banku konta osobistego. Getin Bank wymaga też wpływu wynagrodzenia w wysokości 1.000 zł miesięcznie, a oferta ważna jest za to do 30.11.2018 r. Więc ta stawka wymaga już przeniesienia się w pełni do Getin Banku. Oprocentowanie standardowe wynosi od 0,85% do 1,25% więc po 3 miesiącach należy znaleźć sobie zyskowniejszą alternatywę. Wymagane konto osobiste – Konto Proste Zasady – staje się bezpłatne po wykonaniu jednej transakcji bezgotówkowej. Inaczej kosztuje 8 zł. Wszystkich zainteresowanych stawką 3% na Koncie Oszczędnościowym w Getin Banku zapraszam tutaj:

Konto oszczędnościowe na 3


Druga propozycja to Nest Konto Oszczędnościowe w Nest Banku. W ramach ogłoszonej dzisiaj akcji 3% na Koncie Oszczędnościowym do 18.10.2018 r. można otworzyć w Nest Banku Nest Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 3% do kwoty 50.000 zł na 6 miesięcy. Wraz z kontem oszczędnościowym należy otworzyć konto osobiste, ale jest ono bezwarunkowo bezpłatne. Nie można posiadać konta osobistego w Nest Banku przez ostatnie 12 miesięcy, a pula promocyjnych kont ograniczona jest do 2.000 sztuk. Nest Konto Oszczędnościowe należy założyć przez właściwą stronę promocji. Tutaj także należy wyrazić zgody marketingowe oraz w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta zapewnić wpływ wynagrodzenia w kwocie minimum 1.000 zł na konto osobiste.

Podwyższenie oprocentowania nastąpi od 15-tego następującego miesiąca po miesiącu zaksięgowania wynagrodzenia. Jeżeli w kolejnych miesiącach będzie wpływać wynagrodzenie (lub renty, emerytury, stypendium czy świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego) to oprocentowanie zostanie utrzymane przez kolejne 6 miesięcy. Niestety akcja nie łączy się z promocją Nest Lokaty Witaj (oprocentowanej stawką 4%). Ważne – należy uważać, aby saldo nie przekroczyło kwoty 50.000 zł, bo wtedy promocyjna stawka nie obowiązuje. Dziwne. No i oszczędności należy ulokować od 15-tego po zaksięgowaniu w poprzednim miesiącu wynagrodzenia. Oprocentowanie standardowe to lekko powyżej 1% więc po okresie promocji należy poszukać innej propozycji. Wszystkich zainteresowanych kontem oszczędnościowym na 3% w Nest Banku zapraszam tutaj:

Konto oszczędnościowe na 3


Trzecia propozycja, na której można otrzymać stawkę 3% to propozycja T-Mobile Usługi Bankowe. Oprocentowanie promocyjne w wysokości 3% do kwoty 50.000 zł przez 3 miesiące obowiązuje osoby, które w okresie od 01.04.2017 r. nie posiadały w T-Mobile Usługi Bankowe konta osobistego. Konto osobiste – Freemium lub Premium powinno być założone w pierwszej kolejności o promocyjna stawka obowiązuje przez 92 dni od daty otwarcia konta oszczędnościowego. Promocja obowiązuje do 31.12.2018 r. Po trzech miesiącach obowiązuje stawka standardowa – ok. 1% lub 1,50% jeżeli będziemy na konto oszczędnościowe w T-Mobile Usługi Bankowe przelewać swoje wynagrodzenie. Ale to już żadna rewelacja – interesująca jest tylko stawka 3%.

A nowi klienci T-Mobile Usługi Bankowe mogą otworzyć konta osobiste – Freemium ze zwrotem 15 zł miesięcznie, lub Preemium ze zwrotem 25 zł miesięcznie. Pierwsze konto staje się bezpłatne po wydaniu 200 zł (inaczej 6 zł) a drugie po wydaniu 500 zł (inaczej 18,90 zł). Moneyback przysługuje przez pierwsze 6 miesięcy, później należy posiadać produkt kredytowy – więcej o tych warunkach pisałem tutaj oraz tutaj. A wniosek o Konto Freemium można złożyć tutaj, a o konto Premium tutaj.

Konto oszczędnościowe na 3


Regulamin Oferty Specjalnej „Na nowe środki” – XII edycja.

Regulamin Oferty Specjalnej „Bonus za aktywność” – II edycja.


Regulamin promocji „3% na Koncie Oszczędnościowym”,


Tabela Oprocentowania T-Mobile Usłygi bankowe dla klientów indywidualnych.

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.