Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł

Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł

Ostatnio Citibank tak trochę przekór sobie, bo w końcu chce, a raczej chciał być bankiem dla klasy średniej i wyższej, zaprezentował Konto Internetowe Citi Priority, czyli całkowicie darmowe konto osobiste. Teraz pojawiła się dodatkowa promocja, dzięki której można otworzyć w Citibanku Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł. Warunki są bardzo łatwe do spełnienia a sama akcja trwa do 31.12.2018 r. lub do wyczerpania puli 3.000 sztuk promocyjnych wniosków.

Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł – warunki promocji:
  • Złożeżnie wniosku o Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł na specjalnej stronie promocji.
  • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta otrzymanie wpływu wynagrodzenia w kwocie co najmniej 1.500 zł.
  • Do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta zalogowanie się co najmniej raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online pomocą przeglądarki internetowej na smartfonie (dziwny warunek).
  • Przez 6 kolejnych miesięcy, po miesiącu otwarcia konta wykonywanie transakcji bezgotówkowych za co Citibank naliczy 5% zwrotu za płatności kartą.

Tym razem z promocji nie mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2017 r. posiadały w Citibanku jakikolwiek produkt (a więc także i kartę kredytową). Wcześniej wyłączenia dotyczyły tylko posiadaczy rachunków osobistych. Także warunek zalogowania się smartfonie jest co najmniej dziwny. Przecież Citibank nie sprawdzi czy zalogowaliśmy się na laptopie czy smartfonie. W ramach promocji Citibank naliczy 5% zwrot za zakupy – maksymalnie 50 zł w pierwszym miesiącu i maksymalnie 20 zł w ciągu kolejnych 5 miesięcy. Najwięcej można więc otrzymać 150 zł premii w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Przegapienie warunków otrzymania premii w jednym miesiącu nie wyklucza możliwości jej dostania w kolejnym miesiącu.

Citibank wymaga wpływu wynagrodzenia ale wcześniej wystarczający był przelew z konta z innego bank z tytułem „wynagrodzenie”. Internetowe Konto Citi Priority to całkowicie bezpłatne konto osobiste – nie ma opłat za prowadzenie, za kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów w Polsce po wyrażeniu zgód marketingowych oraz przelewy. Wcześniej Citibank oferował za konto osobiste 400 zł ale nie wiadomo czy te czasy powrócą. Może być ciężko bo widać, że ostatnio Citibank obniża premie. Wszystkich zainteresowanych nową akcją Konta Internetowego Citi Priority zapraszam tutaj:

Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł


Szczegóły akcji karty kredytowej Citi Priority w Citibanku z premią 250 zł oraz szansą na Smartfon Samsung Galaxy A6 lub nawet 250.000 zł tutaj:

Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł


Regulamin oferty Do 150 zł zwrotu za zakupy z nowym kontem internetowym – Citi Priority.


Konto Internetowe Citi Priority to:
  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za obsługę karty.
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów krajowych po wyrażeniu zgód marketingowych (inaczej 7 zł).
  • 0 zł za przelewy internetowe.

Promocji bankowych jest ostatnio bardzo dużo. Wszystkie najciekawsze promocje, dzięki którym można dorobić kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset złotych miesięcznie zostały opisane u mnie na blogu w kategorii promocje bankowe tutaj:

<<<Spis najnowszych promocji bankowych>>>

Konto Internetowe Citi Priority z premią 150 zł

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.