Konto dbNET PREMIUM – 3% na lokacie i 2,55% na db Koncie Oszczędnościowym Plus

dbNET PREMIUM


Wydzielona część działalności Deutsche Bank Polska została przejęta przez Santander. Wybrane produkty klientów detalicznych, private banking i biznesowych Deutsche Bank Polska zostały przeniesione do systemów Santander Bank Polska.

Deutsche Bank Polska nadal jest obecny na polskim rynku, kontynuuje rozwój Bankowości Inwestycyjnej i Korporacyjnej, w tym Globalnej Bankowości Transakcyjnej i obsługę Posiadaczy walutowych kredytów i pożyczek zabezpieczonych hipotecznie.


W Deutsche Banku pojawiła się w ostatnim czasie bardzo dobra promocja dotycząca konta osobistego. W ramach promocji dbNET PREMIUM można otworzyć darmowe konto osobiste dbNET PREMIUM z Lokatą Powitalną na 3% na 12 miesięcy oraz db Kontem Oszczędnościowym Plus na 2,55%. Na Lokatach Powitalnych można ulokować maksymalnie do 100.000 zł, podobnie jak na Koncie Oszczędnościowym Plus. Można także założyć Lokatę db Plan+Premia z premią do 500 zł. Dodatkowo całkowicie bezpłatne do końca roku jest także otwierane w promocji Konto dbNET PREMIUM. Promocja trwa do 31.12.2017 r. i dotyczy nowych klientów Deutsche Banku (ale można ominąć ten warunek).

Promocja dbNET PREMIUM dotyczy klientów Deutsche Banku, którzy:
  • Nie posiadając umowy z Deutsche Bankiem, lub.
  • Posiadając zawartą z Deutsche Bankiem umowę indywidualną i zawnioskują o otwarcie Konta dbNET PREMIUM razem z inną osobą lub osobami, lub.
  • Posiadając razem z inną osobą lub osobami zawartą umowę z Deutsche Bankiem i zawnioskują o otwarcie Konta dbNET PREMIUM indywidualnie lub z osobą lub osobami innymi niż te, razem z którymi posiadają zawartą umowę.

Przez umowę rozumie się posiadanie konta osobistego w Deutsche Banku. Warunki te sprawiają, że posiadając w Deutsche Banku konto osobiste można z niego zrezygnować, poczekać na zamknięcie i otworzyć ponownie ale już w promocji dbNET PREMIUM. Szczególnie, że ta dobra promocja trwa aż do 31.12.2017 r. Lub otworzyć konto dbNET PREMIUM z inną osobą. Deutsche Bank docelowo jest przeznaczony do sprzedaży i w ten sposób pewnie chce zdobyć jeszcze trochę klientów i kont osobistych do portfela.

W ramach akcji dbNET PREMIUM otrzymujemy:
  • Konto dbNET PREMIUM z oprocentowaniem 1,30% do 31.12.2018 r. oraz brakiem opłat do 31.12.2017 r.
  • Lokaty Powitalne na 12 miesięcy z oprocentowaniem 3% – maksymalnie do 100.000 zł.
  • Limit kredytowy z prowizją 1% (minimum 20 zł) za przyznanie/odnowienie.
  • Opcjonalnie: db Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem 2,55% na 4 miesięcy do 100.000 zł. Szczegóły tutaj.
  • Lokatę db Plan+Premia z premią do 500 zł. Szczegóły tutaj.

dbNET PREMIUM

Nas oczywiście nie interesuje limit kredytowy. Najbardziej interesująca jest Lokata Powitalna – warunki: minimum 20.000 zł, maksymalnie do 5 Lokat Powitalnych, łącznie do 100.000 zł, dostępna w ciągu 30 dni od otwarcia Konta dbNET PREMIUM i tylko w placówkach Deutsche Banku (niestety to duża niedogodność). Prowadzenie Konta dbNET Premium będzie darmowe do 31.12.2017 r., później trzeba zapewnić wpływ 5.000 zł lub posiadać w Deutsche Banku co najmniej 50.000 zł. Za to do 31.12.2018 r. nie będzie opłat za kartę i wypłaty z wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

dbNET PREMIUM

Opcjonalnie niejako przy okazji można założyć db Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem 2,55% do kwoty 100.000 zł o którym szczegółowo pisałem tutaj. Można także założyć bardziej długoterminową Lokatę db Plan+Premia z premią do 500 zł za regularne wpłaty – szczegóły tutaj. Z tych dodatkowych produktów można, ale nie trzeba korzystać. I bez nic nowa akcja i Lokata Powitalna na 3% to bardzo zachęcająca opcja.


Regulamin Promocji dbNET PREMIUM.

1 Komentarz

  1. Co to znaczy,że „opcjonalnie niejako przy okazji można założyć Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem 2,55% do kwoty 100 tys zł”?Przykładowo gdy jako nowy klient założyłem konto db NET PREMIUM,oraz lokatę powitalną ponad 50 tys zł na 3% też,to czy będę mógł np w XI 2017r założyć Konto Oszczędnościowe Plus z nowych środków,z oprocentowaniem 2,55% na 4 m-ce ,oczywiście do 100 tys zł? W przypadku lokaty powitalnej na 3% jasność miałem,że mam na nią miesiąc czasu od potwierdzenia konta db NET PREMIUM założenia.Przy Koncie Oszcz.Plus,trochę dla mnie to niejasne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.