Bardzo dobra Lokata Deklasująca XII na 2,30% w BGŻ Optimie

Lokata Deklasująca XII

Prawie aż miesiąc trzeba było czekać, aby w ofercie BGŻ Optimy pojawiła się dobrze znana i lubiana Lokata Deklasująca. Obecnie Lokata Deklasująca XII to 3-miesięczna lokata dla nowych środków z oprocentowaniem 2,30%. Taka stawka sprawia, że Lokata Deklasująca XII jest obecnie najlepszą lokatą krótkoterminową w czerwcu. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 22.06.2017 r. Standardowo Lokata Deklasująca XII będzie w ofercie BGŻ Optimy do wyczerpania puli 5.000 sztuk Lokat Deklasujących XII, jednak nie dłużej, niż do 10.07.2017 r. Z pewnością rozejdzie się o wiele szybciej.

Lokata Deklasująca XII:
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,30%.
  • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
  • Dla nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
  • Możliwość założenia do 3 Lokat Deklasujących XII
  • Lokata Deklasująca XII odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (1,60%).
  • Zerwanie Lokaty Deklasującej XII powoduje brak odsetek.

Lokata Deklasująca XII

Standardowo otwarcie Lokaty Deklasującej XII możliwe jest jedynie za pośrednictwem całkowicie bezpłatnego Konta Oszczędnościowego. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest całkowicie bezpłatne – brak jest opłat za prowadzenie, brak jest też opłat za przelewy na powiązane konto. Jak zwykle w bieżącej edycji obowiązuje ograniczenie do 3 Lokat Deklasujących XII, każda do kwoty nie wyższej niż 100.000 zł. Jak wynika z prostego warunki na bardo dobrym procencie można ulokować do 300.000 zł. Jeżeli wpłacone pieniądze na Lokaty Deklasujące XII nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do standardowej stawki w wysokości 1,60%.


Nowi klienci BGŻ Optimy mogą otworzyć także Lokatę Bezkarną do kwoty 20.000 zł z oprocentowaniem 3% lub Lokatę Bezkompromisową do kwoty 100.000 zł z oprocentowaniem 2,50%. Trzeba się zdecydować na jedną z tych dwóch lokat. Zainteresowanych bardziej zyskowną Lokatą Bezkarną zapraszam tutaj:

Lokata Deklasująca XII


Nadal ważna jest także promocja (Konto nieustająco zarabiające) dotycząca nowych środków na Koncie Oszczędnościowym. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest obecnie oprocentowane na 2,20% do kwoty 150.000 zł. Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad saldem obliczonym na dzień 07.04.2017 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje do 26.07.2017 r.

Lokata Deklasująca XII

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.