Dwie dobre promocje w mBanku

W mBanku z końcem stycznia i początkiem lutego zostały przedłużone dwie dobre promocje. Jedna promocja dotyczy konta indywidualnego, druga promocja dotyczy konta firmowego. Pierwsza promocja przeznaczona dla klientów indywidualnych to akcja Konto podwójnie zarabiające – III edycja. Ponownie można otrzymać do 300 zł za aktywne używania eKonta oraz 3% na koncie osobistym do kwoty 3.000 zł. A w ramach promocji mBiznes 150 zł na start 100 zł na ZUS z mBiznes konto Start można otrzymać za konto firmowe do 250 zł premii. Pierwsza promocja trwa do 19.04.2017 r., a druga do 28.02.2017 r.


Z promocji Konto podwójnie zarabiające – III edycja mogą skorzystać osoby, które po 01.01.2015 r. nie posiadały w mBanku konta osobistego lub oszczędnościowego (indywidualnego bądź wspólnego). W ramach promocji mBank wypłaca premię w wysokości 2% za płatności bezgotówkowe kartą oraz BLIK przez okres 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia eKonta z taryfą standard lub eKonto z taryfą plus, nie więcej niż 50 zł miesięcznie. Łączna wartość premii może wynieść 300 zł. Premie będą wypłacane do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia warunków.

dwie dobre promocje

Aby otrzymać 300 zł premii od mBanku oraz oprocentowanie w wysokości 3% do kwoty 3.000 zł należy:
  • Wykonywać miesięcznie transakcje bezgotówkowe lub BLIK na łączną kwotę minimum 250 zł.
  • Zapewnić miesięcznie co najmniej jeden wpływ z obcego konta na kwotę minimum 1.000 zł.
  • Co miesiąc logować się do bankowości mobilnej mBanku.

W ramach tej akcji nowo otwarte eKonto oprocentowane jest na 3% do kwoty 3.000 zł na 6 miesięcy, a z miesiącem otwarcia nawet na 7 miesięcy. eKonto z taryfą standard jest bezwarunkowo bezpłatne. Karta jest także bezpłatna po wykonaniu 5 transakcji bezgotówkowych (standardowa opłata to 4 zł). W przypadku eKonta z taryfą plus należy zapewnić wpływy w wysokości 1.000 zł (inaczej opłata wynosi 5 zł). Warunki zwolnienia za kartę są takie same. Wszystkich zainteresowanych promocją Konto podwójnie zarabiające – III edycja zapraszam tutaj:

dwie dobre promocje


Druga, a właściwie drugie promocje skierowane są do klientów firmowych, którzy nie mają w mBanku konta firmowego.  W ramach promocji mBiznes 150 zł na start 100 zł na ZUS z mBiznes konto Start do zgarnięcia jest 250 zł premii od mBanku i Bankiera. Kwotę 150 zł wypłaca Bankier, a kwotę 100 zł mBank. Jeszcze kilka miesięcy temu premia od mBanku była o wiele wyższa. Należy złożyć konto mBiznes konto Start i… tak naprawdę robić swoje. Akcja została przedłużona do 30.04.2017 r.

mBiznes 150 zł na start – warunki otrzymania premii:
  • Do 30.04.2017 r. złożenie wniosku o otwarcie mBiznes konta Start na specjalnej stronie promocji.
  • Wyrażenie zgody na ujawnienie przez mBank informacji objętych tajemnicą bankową dla celów promocji.
  • Do 31.05.2017 r. otwarcie mBiznes konta Start.
  • W ciągu kolejnego miesiąca wykonanie co najmniej jednego przelewu poza mBank i/lub jednej płatności bezgotówkowej.

Organizator promocji do 30.06.2017 r. wyśle do wszystkich uczestników e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Przez kolejne 5 dni roboczych będzie czas na uzupełnienie na stronie promocji danych do wypłaty premii a premia w wysokości 150 zł wpłynie nie później niż do w ciągu 14 dni roboczych od dnia powiadomienia o przyznaniu premii. I to wszystko w ramach promocji organizowanej przez Bankiera. Dodatkowo jest do zgarnięcia 100 zł od mBanku w ramach promocji 100 zł na ZUS z mBiznes konto Start.

100 zł na ZUS z mBiznes konto Start – warunki otrzymania premii:
  • Wykonanie co najmniej jednego przelewu na ZUS w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta.

I to tyle. Aby otrzymać tą premię należy od 26.12.2016 r. nie posiadać w mBanku konta firmowego (dla danego numeru NIP). Premia w wysokości 100 zł wpłynie do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia tego warunku. Dodatkowo mBiznes konto Start jest zwolnione z opłaty przez 24 miesiące, tak samo jak przez taki sam okres nie ma opłat za przelewy internetowe, kartę debetową, wypłaty z sieci bankomatów mBanku, Planet Cahs, Euronet i BZ WBK jak też opłat za wpłaty gotówki we wpłatomatach Euronetu i mBanku. Wszystkich zainteresowanych promocją konta firmowego z premią 250 zł w mBanku zapraszam tutaj:

dwie dobre promocje


Regulamin Promocji „Konto podwójnie zarabiające – III edycja”.

Regulamin promocji „150 zł na start”.

Regulamin Promocji „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.