Podwajamy oprocentowanie 3 czyli lipna promocja BZ WBK

Podwajamy oprocentowanie

Przeglądając jak co dzień oferty depozytowe banków zauważyłem, że BZ WBK wycofał swoją bardzo dobrą 12-miesięczną Lokatę nowe środki (oprocentowanie 2,20%). Jednocześnie zauważyłem, że prawie tydzień temu wystartowała promocja Podwajamy oprocentowanie 3 w ramach której za wykazanie stosunkowo niedużej aktywność BZ WBK podwaja oprocentowanie konta oszczędnościowego. Pomyślałem, że to bardzo dobra akcja. Choćby oprocentowanie było słabe to x2 będzie już dobre albo bardzo dobre.

No i niestety się pomyliłem. O ile podwajane oprocentowanie jest do 31.07.2017 r., dotyczy jednego konta oszczędnościowego i obejmuje kwoty do 100.000 zł to jest jeden problem. Standardowe oprocentowanie Konta Oszczędnościowego, Konta Oszczędnościowego Standard oraz Konto Ekstra Oszczędnościowego całe 0,51%. Niżej już się chyba nie da. A to oznacza, że nawet po podwojeniu oprocentowanie wynosi 1,02%. Słabo słabo słabo. Już tylko z obowiązku napiszę, że promocja Podwajamy oprocentowanie 3 trwa do 31.05.2017 r.

Aby oprocentowanie zostało podwojone trzeba zaakceptować regulamin promocji Podwajamy oprocentowanie 3 w bankowości internetowej BZWBK24 internet oraz wykonywać w każdym miesiącu po 2 przelewy wychodzące przez internet oraz 3 płatności kartą. Niby niewiele, ale w innych bankach można otrzymać oprocentowanie 3, 4 razy większe i to bez dodatkowych wymagań. Hasło promocji niezłe i przyciągające ale same jej warunki są słabe. Listę najlepszych kont oszczędnościowych można sprawdzić w moim rankingu kont oszczędnościowych.


Regulamin promocji Podwajamy oprocentowanie 3.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.