12-miesięczna Lokata nowe środki w BZ WBK

lokata-nowe-srodki-w-bz-wbk

Wczoraj pisałem o promocji Money Mania 9, w ramach której nowi klienci (po rocznym okresie karencji) mogą otrzymać za założenia Konta Godnego Polecenia z oprocentowaniem 4% dodatkowe 100 zł premii. To nie jedyna promocja związana z BZ WBK. W dniu wczorajszym pojawiła się także promocja Nowe środki na lokacie – edycja I w ramach której można założyć 12-miesięczną Lokatę nowe środki z oprocentowaniem 2,20%. To bardzo nietypowy okres jak na promocyjną lokatę dotyczącą nowych środków. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania w BZ WBK obliczony na dzień 27.10.2016 r. Promocja trwa dosyć długo, bo do 28.02.2017 r. Lokata w 3 tygodniu stycznia zniknęła z oferty BZ WBK.

Regulamin promocji Nowe środki na lokacie – edycja I nic nie mówi o konieczności posiadania konta osobistego. Do promocji można przystąpić w placówkach BZ WBK. Oprocentowanie standardowe to 0,50% a oprocentowanie bonusowe w wysokości 2,20% naliczane jest tylko dla nowych środków. 12-miesięczną Lokatę nowe środki można założyć tylko raz od kwoty 1.000 zł do 1.000.000 zł. W regulaminie pojawił się zapis, że BZ WBK będzie codziennie wyliczał nowe środki, co sugeruje, że jeżeli w ramach innych kont czy lokat wypłacimy z BZ WBK pieniądze to i saldo na 12-miesięcznej Lokacie nowe środki w BZ WBK spadnie, a wraz z nimi oprocentowanie. Nieładnie. O pozostałej ofercie depozytowej BZ WBK pisałem tutaj:

nowe środki w BZ WBK


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.