Najlepsza lokata krótkoterminowa bez konta – obniżenie oprocentowania

najlepsza lokata krótkoterminowa

Oprocentowanie na krótkoterminowych lokatach bankowych spada w zastraszającym tempie. O ile jeszcze pół roku temu nie było wielkim problemem oprocentowanie w granicach 2,50%, a nawet czasami 2,75%, to obecnie lokaty krótkoterminowe oprocentowane są tylko trochę ponad 2%. Przez dłuższy czas można było założyć Lokatę na Nowe Środki w Getin Banku z oprocentowaniem 2,30%. Od dzisiaj Lokata na Nowe Środki w Getin Banku to lokata na 4 miesiące z oprocentowaniem już tylko 2,10%. Oprocentowanie wydaje się bardzo niskie, ale niestety jest to ogólny trend, który dotyczy praktycznie wszystkich lokat krótkoterminowych. Oferta tym razem ważna jest do 09.01.2017 r. 

Jeszcze wczoraj Lokata na Nowe Środki w Getin Banku określana była przez mnie jako najlepsza lokata krótkoterminowa bez konta. Obecnie tą pałeczkę przejął Idea Bank, gdzie oprocentowanie notabene także spada. Nowe środki to nadal nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.09.2016 r. Standardowo można w ramach bieżącej oferty otworzyć jedną Lokatę na Nowe Środki do kwoty 200.000 zł, a czas na opłacenie wniosku wynosi 7 dni. Nie ma obowiązku posiadania konta osobistego a Lokatę na Nowe Środki można założyć całkowicie online. Gdy wpłacone pieniądze nie spełnią warunku nowych środki to zostaną założone dwie Lokaty w Getin Banku – jedna tradycyjna a druga na promocyjnym oprocentowaniu. O pozostałej ofercie Getin Banku (niezmienionej) pisałem tutaj, a wszystkich zainteresowanych 4-miesięczną Lokatą w Getin Banku z oprocentowaniem 2,10% zapraszam tutaj:

najlepsza lokata krótkoterminowa


REGULAMIN PROMOCJI „LOKATA/E-LOKATA NA NOWE ŚRODKI II – 10 EDYCJA”.

KARTA PRODUKTU TERMINOWEJ LOKATY OSZCZĘDNOŚCIOWEJ e-Lokata na Nowe Środki II – 10 edycja*.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.