Nowa Lokata Bezkompromisowa oraz Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie

lokata-bezkompromisowa

BGŻ Optima jest ostatnio bardzo aktywnym bankiem jeżeli chodzi o depozyty. Od kilkunastu dni można założyć bardzo dobrą Lokatę Deklasującą IV dla nowych środków, a dzisiaj w BGŻ Optimie zmieniła się oferta dla nowych klientów. Lokata Bezkarna to nadal lokata dla nowych klientów na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,20% do kwoty 20.000 zł. Jednocześnie pojawiła się Lokata Bezkompromisowa także na 3 miesiące z oprocentowaniem 3% do kwoty 100.000 zł. Lokata Bezkonkurencyjna oraz Lokata Bezkompromisowa są dostępne dla nowych i powracających klientów BGŻ Optimy (po 12 miesiącach karencji).

Lokata Bezkarna:

  • Dla nowych i powracających klientów.
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,20%.
  • Od kwoty 1.000 zł do 20.000 zł.
  • Bez utraty naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania.

Lokata Bezkompromisowa:

  • Dla nowych i powracających klientów.
  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3%.
  • Od kwoty 1.000 zł do 100.000 zł.
  • Bez utraty naliczonych odsetek w przypadku wcześniejszego zerwania.

lokata-bezkompromisowa

Obie lokaty dostępne są dla nowych klientów (lub powracających po 12 miesiącach przerwy*) jedynie podczas składania wniosku o otwarcie Konta Indywidualnego w BGŻ Optimie. Należy się zdecydować albo na Lokatę Bezkarną albo na Lokatę Bezkompromisową. Właściwie jedyna różnica pomiędzy obiema lokatami maksymalna kwota, jaką można ulokować (poza oczywiście oprocentowaniem). Jeżeli nie spełnimy warunku bycia nowym klientem to Lokata Bezkarna lub Lokata Bezkompromisowa stanie się zwykłą 3-miesięczną Lokatą Standardową z oprocentowaniem 2%. Takie oprocentowanie mają pozostałe, standardowe lokaty w BGŻ Optimie (na 3, 6, 12 i 24 miesiące).

Jednocześnie nadal nowi klienci i/lub wpłacający na Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie otrzymują oprocentowanie w wysokości 2,50% do kwoty 150.000 zł do 24.10.2016 r. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 04.07.2016 r. Doliczając do tego 3-miesięczną Lokatę Deklasującą IV z oprocentowaniem 2,50% da nowych środków i drugą edycję Lokaty Bez Wahania to oferta depozytowa BGŻ Optimy staje się bogata jak nigdy. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z BGŻ Optimą zachęcam do otwarcia Lokaty Bezkarnej tutaj:

lokata-bezkompromisowa

Lub Lokaty Bezkompromisowej tutaj:

lokata-bezkompromisowa


* Kiedy zamknęliśmy konto można sprawdzić dzwoniąc na infolinię pod nr 801 280 280 lub 22 574 37 00.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.