Rewelacyjna Lokata Deklasująca IV w BGŻ Optimie

lokata-deklasujaca-iv-bgz-optima

Kolejny raz po równo 3 miesiącach przerwy pojawiła się w BGŻ Optimie rewelacyjna Lokata Deklasująca. Lokata Deklasująca IV to 3-miesięczna lokata dla nowych środków z oprocentowaniem 2,50%. Po zniknięciu Lokaty Bezkonkurencyjnej oraz Lokaty Tylko Teraz z Idea Banku Lokata Deklasująca IV to obecnie na równi z Lokatą Plan Depozytowy na 130 dni (z premią do 100 zł) najlepsza lokata krótkoterminowa lokata. Lokata Deklasująca IV będzie w ofercie BGŻ Optimy do 24.10.2016 r. lub do wyczerpania puli 5.000 sztuk. Raczej ta pula się szybko skończy.

Lokata Deklasująca IV – warunki:

  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,50%.
  • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
  • Dla nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
  • Możliwość założenia do 3 Lokat Deklasujących IV.
  • Lokata Deklasująca IIV odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (2%).
  • Zerwanie Lokaty Deklasującej IV przed terminem powoduje utratę naliczonych odsetek.

lokata deklasująca

Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 28.09.2016 r. Do otwarcia Lokaty Deklasującej IV niezbędne jest posiadanie Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie. Ale to akurat nie problem ponieważ jest ono bezwarunkowo bezpłatne. Jeden klient może otworzyć maksymalnie 3 Lokaty Deklasujące IV, każdą na kwotę maksymalnie do 100.000 zł. Więc na dosyć dobrym oprocentowaniu można ulokować do 300.000 zł. Jeśli wpłacone pieniądze na Lokaty Deklasujące IV nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do standardowej stawki wynoszącej 2%.


Nadal ważna jest promocja dotycząca nowych środków na Koncie Oszczędnościowym w BGŻ Optimie. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest obecnie oprocentowane na 2,50% do kwoty 150.000 zł. Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad saldem obliczonym na dzień 04.07.2016 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje 24.10.2016 r.

lokata deklasująca


Standardowo nowych klientów BŻG Optimy,  którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali Konta Oszczędnościowego zachęcam do otwarcia najpierw 3-miesięcznej Lokaty Bezkarnej z oprocentowaniem 3% z możliwością zerwania w każdym momencie z zachowaniem odsetek tutaj:

lokata deklasująca


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.