Mobilne 1 Konto czyli 50 zł i 200 zł w Credit Agricole

mobilne-1-konto

Credit Agricole próbuje zachęcić do siebie nowych, młodych klientów. Z początkiem października pojawiła się promocja Mobilne 1 Konto w ramach której osoby w wieku 18-27 lat otrzymują 50 zł na start za pierwszy przelew oraz po 20 zł w każdym kolejnym miesiącu za niewielkie przelewy przez bankowość mobilną. Zasady promocji więc są bardzo proste. To także propozycja dla tych, którzy nie załapali się na Konto dla Młodych z biletami do kina i dodatkową stówką. Bilety można sobie po prostu zafundować samemu. Promocja Mobilne 1 Konto trwa do końca roku, tj. do 31.12.2016 r.

Uczestnikiem promocji Mobilne 1 Konto może być każdy, kto 90 dni przed datą startu promocji (01.10.2016 r.) nie był posiadaczem czy współposiadaczem konta w Credit Agricole (chyba, że w pakiecie depozytowym). Należy do 31.12.2016 r. zawrzeć umowę o 1 Konto z bankowością internetową, z kartą, jak też wyrazić zgody marketingowe. Mobilne 1 Konto można otworzyć w placówkach banku oraz za pośrednictwem strony internetowej.

W ramach promocji Mobilne 1 Konto można otrzymać dwie premie:

  • 50 zł na start za pierwszy wpływ na łączną kwotę minimum 500 zł.
  • 200 zł za aktywne korzystanie w bankowości mobilne CA24 Mobile (20 zł miesięcznie).

mobilne-1-konto

Wpływ minimum 500 zł (w formie wpłaty gotówkowej lub przelewu) należy zapewnić najpóźniej do końca drugiego miesiąca po otwarciu 1 Konta. Nie musi to być wpływ stypendium czy wynagrodzenia – może być zwykły przelew. Premia 50 zł wpłynie najpóźniej do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnienia powyższego warunku. I w ramach tej części promocji to wszystko.

Druga premia to premia za przelewy z aplikacji mobilnej CA24 Mobile. Warunek otrzymania 20 zł w miesiącu to zapewnienie wpływu w wysokości minimum 500 zł (łącznie) oraz wykonanie przez aplikację mobilną minimum 3 przelewów na łączną kwotę nie mniej niż 10 zł. Przelewy muszą być zrealizowane na co najmniej 2 różne rachunki bankowe. Nie mogą to być także przelewy na własne rachunki lub spłaty kredytów w Credit Agricole. Premie w wysokości 20 zł będą wpływać po spełnieniu powyższych warunków do końca następnego miesiąca.

Maksymalnie można otrzymać 200 zł. I właściwie to wszystko. Jedyne co należy robić, a raczej nie robić to nie zamykać 1 Konta ponieważ Credit Agricole może w takim przypadku obciążyć uczestnika promocji wypłaconymi premiami. Promocję Mobilne 1 Konto można połączyć także z promocją Przenieś Konto w ramach której można dodatkowo otrzymać 100 zł za przeniesienie konta. W takim przypadku należy się pojawić w placówce Credit Agricole celem wypełnienia wniosku. Należy też w ciągu kolejnych 3 miesięcy zapewnić wpływy w ciągu kolejnych 3 miesięcy w wysokości minimum 1.500 zł. W regulaminach oby promocji nie ma żadnego wyłączenia.

1 Konto to:

  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za kartę w przypadku wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę minimum 1 zł (inaczej 2,90 zł).
  • 0 zł za wypłatę gotówki w sieci Euronet i BZ WBK.
  • 0 zł za wszystkie przelewy.
  • 10% zwrotu w przypadku posiadania kredytu ratalnego na zakup towarów i usług w Credit Agricole.

mobilne-1-konto


Regulamin promocji Mobilne 1 Konto.

Regulamin promocji Przenieś konto.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.