Bon na 200 zł do Empiku za kartę kredytową w Banku Millennium i/lub bezpłatną karta ISIC przez 2 lata

Bon na 200 zł do Empiku

Bank Millennium jest jednym z banków, który próbuje przyciągnąć do siebie nowych klientów promocjami bankowymi. Sam dzięki uprzejmości tego banku otrzymałem swego czasu 200 zł. Obecnie nadal trwa promocja Zyskaj 360 zł* w ramach której za otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student można otrzymać do 360 zł premii przez kolejne 6 miesięcy. Dodatkowo w ramach kolejnej promocji można otrzymać bon na 200 zł do Empiku za złożenie wniosku i zawarcie umowy o kartę kredytową (tylko MasterCard) przez bankowość internetową Banku Millennium. W ramach jeszcze innej promocji Bank Millennium zwraca pieniądze za zakup legitymacji studenckiej ISIC (do 158 zł w ciągu 2 lat). Jest trochę tego.

Promocja kart kredytowych MasterCard Banku Millennium otwartych za pośrednictwem kanału bankowości internetowej Millenet jest prostsza niż jej nazwa. Regulamin ma 2 strony, a jakby wyrzucić punkty organizacyjne, końcowe oraz o reklamacjach to właściwie wszystko zamyka się w niecałej 1 stronie. Aby otrzymać bon o wartości 200 zł do wykorzystania na empik.com należy do 31.12.2016 r. złożyć wniosek o kartę kredytową MasterCard przez bankowość internetową oraz zawrzeć umowę. I to właściwie wszystko – nic więcej nie trzeba robić. Nie ma konieczności wykonywania żadnych dodatkowych obrotów kartą kredytową.

Z promocji wyłączone są osoby, które w okresie promocji (05.09-31.12.2016 r.) zrezygnowały z jakiejkolwiek karty kredytowej Banku Millennium lub dokonały zmiany aktualnie posiadanej karty kredytowej na kartę, o którą zawnioskowali w trakcie trwania promocji. Jeżeli już zawrzemy umowę o kartę kredytową na warunkach opisanych powyżej to nagroda – bon na 200 zł do Empiku (empik.com) zostanie wysłany sms-em do 20-go dnia miesiąca, po miesiącu złożenia wniosku o kartę. Od nagrody – bonu – nie będzie pobrany żaden podatek.

I to właściwie wszystko. Wyrobienie karty kredytowej w Banku Millennium w pierwszym roku jest bezpłatne. Najpopularniejsza karta kredytowa w Banku Millennium to Impresja, której miesięczny koszt obsługi to 7,99 zł. Opłata ta nie jest pobierana, gdy wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych. Ubezpieczenia najlepiej od razu wyłączyć. W ramach kart można liczyć na 5% zwrot za płatności w wybranych sklepach.

Karta Millennium MasterCard Impresja:

Bon na 200 zł do Empiku

Podsumowując akcja z bonem do Empiku to bardzo dobra promocja. Chyba dla niej założę specjalnie konto w Banku Millennium, które zlikwidowałem w połowie poprzedniego roku. Z promocji Zyskaj 360 zł* nie mogę skorzystać ale 200 zł na zakupy na Święta chętnie zgarnę. Wszystkich zainteresowanych Kontem 360º bądź Kontem 360º Student tutaj:

Bon na 200 zł do Empiku


Jeżeli ktoś jest jeszcze studentem (gdzie te czasy?) to można skorzystać z promocji Legitymacja ISIC za darmo dotyczącej karty studenckiej ISIC. To karta potwierdzająca status studenta upoważniająca to otrzymania wielu zniżek na całym świecie, a za dodatkową opłatą także oferująca niezłe ubezpieczenia. Należy założyć Konto 360º bądź Konto 360º Student do 31.01.2017 r. oraz zamawiając kartę ISIC wyrazić zgodę na przetwarzanie danych. Ta promocja dotyczy klientów Banku Millennium, którzy na dzień 31.08.2016 r. nie posiadali żadnych produktów w tym banku (nawet jako pełnomocnik).

Bon na 200 zł do Empiku

Można otrzymać maksymalnie 2 zwroty po 79 zł czyli łącznie 158 zł. Należy w ciągu 2 miesięcy od zawarcia umowy wykonać jedną transakcję kartą lub BLIK. Za to otrzymamy zwrot do 79 zł (za zakup legitymacji do 31.01.2017 r.). Możemy też otrzymać do 79 zł za przedłużenie legitymacji ISIC na drugi rok. Należy prze kolejne 10 miesięcy wykonywać po jednej transakcji bezgotówkowej lub BLIK. Premie – zwroty za kartę Bank Millennium przeleje na Konto 360º do końca następnego miesiąca, po miesiącu spełnieniu warunków promocji Legitymacja ISIC za darmo. 


* Promocja Zyskaj 360 zł to akcja, w ramach której za otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student można otrzymać do 360 zł premii przez kolejne 6 miesięcy. Promocja dotyczy osób, które nie posiadały od 31.08.2015 r. w Banku Millennium konta osobistego czy technicznego. Należy do 05.12.2016 r. podpisać umowę o Konto 360º lub Konto 360º Student. Należy także logować się co miesiąc do aplikacji mobilne Banku Millennium oraz (w przypadku Konta 360º) zapewnić wpływ w wysokości 1.000 zł co miesiąc.

Bank Millennium oferuje zwrot 2% za transakcje bezgotówkowe wykonane kartą oraz 5% za transakcje BLIK. Przy czym można otrzymać maksymalnie 30 zł miesięcznie za transakcje bezgotówkowe oraz 30 zł miesięcznie za transakcje BLIK. Można więc maksymalnie otrzymać po 60 zł w ciągu kolejnych 6 miesięcy. Po zasileniu kwotą 1.000 zł i wykonaniu jednej transakcji Konto 360º staje się bezpłatne. Dodatkowo można otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,70% do kwoty 100.000 zł.


Regulamin Promocja kart kredytowych MasterCard Banku Millennium otwartych za pośrednictwem kanału bankowości internetowej Millenet.

Regulamin Legitymacja ISIC za darmo.

Regulamin Zyskaj 360 zł – 4 edycja. 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.