Lokata Jesienny Seans w Idea Banku

lokata-jesienny-seans

Ponad 3,5 miesiąca temu piałem o ciekawej propozycji Idea Banku, a mianowicie Lokacie Wakacyjny Seans. Idea Bank postanowił ponowić ofertę, ponieważ pojawiła się 6-miesięczna Lokata Jesienny Seans z oprocentowaniem 2,10%. Tym razem Lokata Jesienny Seans nie jest na kilkanaście dni a na 6 miesięcy. Poza tym bez zmian – należy ulokować co najmniej 50.000 zł aby dostać dwa bilety do kina w ramach sieci kin CINEMA CITY. Lokata Jesienny Sens będzie w ofercie Idea Banku do odwołania

Lokata Jesienny Seans – warunki:

  • Na 6 miesięcy.
  • Oprocentowanie 2,10%.
  • W promocji dwa bilety do CINEMA CITY.
  • Dla posiadaczy kont osobistych.
  • Minimalna kwota 50.000 zł, maksymalna 1.000.000 zł.
  • Lokata nieodnawialna.
  • Możliwość założenia online lub w aplikacji mobilnej Idea Banku.

Aby dostać 2 bilety do kina należy założyć Lokatę Jesienny Seans przez bankowość internetową lub mobilną. Oferta dostępna jest tylko dla posiadaczy Konta Idealnego. Bilety do kina będą przysługiwać jedynie wtedy, gdy do 07.11.2016 r. utrzymamy Lokatę Jesienny Seans. W tym dniu Idea Bank zweryfikuje, czy nadal mamy Lokatę Jesienny Sens. Jeżeli tak, to Idea Bank w ciągu 5 dni wyśle w formie sms-a 2 kody uprawniające do bezpłatnego zakupu biletu na dowolny seans kinowy w w technice 2D, do wykorzystania w sieci kin CINEMA CITY*.

I tyle. Oprocentowanie wydaje się być słabe, ale jeżeli popatrzymy na mój ostatni ranking lokat krótkoterminowych to wcale takie nie jest. Jeżeli chodzi o okres półroczny to jest tylko kilka lepiej oprocentowanych lokat i to o 0,10% – 0,20%. A wszystkie z nich są (oprócz jednej) w Idea Banku. Ale nie od dziś wiadomo, ze Idea Bank lubi wypuszczać ciekawie skonstruowane lokaty. Sam bym skorzystał gdyby nie ta kwota minimalna…


*Nagroda / Voucher – kod uprawniający do bezpłatnego zakupu biletu na dowolny seans kinowy w 2D, do wykorzystania w sieci kin CINEMA CITY na terenie całego kraju, ważnych do 22.12.2016 roku. Voucher nie obejmuje pokazów premierowych, specjalnych oraz weekendowych (zgodnie z zasadami przyjętymi w sieci kin CINEMA CITY). Nie ma możliwości wymiany biletów na ekwiwalent pieniężny. Wartość rynkowa jednego biletu określana jest na 32 złote brutto.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.