TurboKARTA czyli 3% i 1% zwrotu na karcie kredytowej w Santander Consumer Banku

turbokarta

Do tej pory Santander Consumer Bank pojawiał się na mojej stronie tylko przy okazji opisywania (dosyć) dobrych lokat długoterminowych w tym banku. Ale Santander Consumer Bank potrafi także zaskoczyć. W ramach promocji Zakupy do pełna posiadacze karty kredytowej TurboKARTA otrzymują premię w wysokości 3% zwrotu transakcji wykonanych na stacjach paliw oraz 1% wszystkich pozostałych transakcji. Promocja nie jest skomplikowana, trwa do odwołania a maksymalnie można zyskać 30 zł miesięcznie.

TurboKARTA:

  • Zwrot 3% od transakcji bezgotówkowych wykonanych na stacjach paliw.
  • Zwrot 1% od pozostałych transakcji bezgotówkowych.

Promocja Zakupy do pełna skierowana jest dla każdego posiadacza TurboKARTY, który spłaca co najmniej minimalną kwotę wskazywaną w wyciągu karty kredytowej. Premia pomniejsza saldo zadłużenia (lub tworzy nadwyżkę) i jest dopisywana na wyciągu pod hasłem „Twoje Oszczędności”. Maksymalna kwota, jaką można otrzymać miesięcznie to 30 zł. Nadwyżka nie przechodzi niestety na następny miesiąc. Stacje paliw muszą mieć nadany odpowiedni kod akceptanta oznaczający stacje paliw.

turbokarta

I to właściwie wszystko. Płacąc za paliwo TurboKARTĄ można zaoszczędzić 3% wydatków. Aby otrzymać maksymalny zwrot należałoby wydać na stacjach paliw 1.000 zł miesięcznie. Sporo, ale dla niektórych to nie problem. Dla „pozostałych transakcji” to 3.000 zł czyli jeszcze więcej. Wydanie TurboKARTY jest bezpłatne. Ale dalej są małe schody. Opłata miesięczna wynosi 4,90 zł. Aby być zwolnionym z tej opłaty należy wydać miesięcznie kwotę co najmniej 1.000 zł. Bezpłatne jest za to ubezpieczenie Car Assistance zapewniające pomoc w przypadku wypadku, awarii czy kradzieży samochodu, a nawet braku paliwa (rozładowania akumulatora czy przebicia opony). Zakres jest dosyć dobry. A tak naprawdę bardzo dobry, że aż sam się zastanawiam nad TurboKARTĄ bo za 4,90 zł miesięcznie to bardzo tanio. Wszystkich zainteresowanych TurboKARTĄ zapraszam tutaj:

turbokarta


Regulamin promocji Zakupy do pełna.

Warunki ubezpieczenia Car assistance.

Tabela Opłat i Prowizji TurboKARTA.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.