Lokata Deklasująca V w BGŻ Optimie

lokata-deklasujaca-v

W BGŻ Optimie jeszcze kilka dni temu można było założyć bardzo dobrą Lokatę Deklasującą IV z oprocentowaniem 2,50%. Oferta wyczerpała się przed czasem, a po chwili przerwy pojawiła się następna 3-miesięczna Lokata Deklasująca V z oprocentowaniem tym razem 2,30%. To niestety trochę słabsze oprocentowanie. Lokata Deklasująca V przeznaczona jest jak zwykle da nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad stan posiadania obliczony na dzień 16.10.2016 r. Lokata Deklasująca V będzie w ofercie BGŻ Optimy do 31.10.2016 r. lub do wyczerpania dostępnej puli 5.000 sztuk Lokat Deklasujących.

Lokata Deklasująca V – warunki:

  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 2,30%.
  • Dla posiadaczy Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie.
  • Dla nowych środków.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 100.000 zł.
  • Możliwość założenia do 3 Lokat Deklasujących V.
  • Lokata Deklasująca V odnawia się na taki sam okres na standardowym oprocentowaniu (2%).
  • Zerwanie Lokaty Deklasującej V przed terminem powoduje utratę naliczonych odsetek.

Lokata Deklasująca V

Do otwarcia Lokaty Deklasującej V niezbędne jest posiadanie Konta Oszczędnościowego w BGŻ Optimie. Nie jest to problemem ponieważ jest ono bezwarunkowo bezpłatne. Jeden klient może otworzyć maksymalnie 3 Lokaty Deklasujące V, każdą na kwotę maksymalnie do 100.000 zł. Z prostego rachunku wynika więc, że ulokować można do 300.000 zł. Jeśli wpłacone pieniądze na Lokaty Deklasujące V nie spełnią warunku nowych środków, to oprocentowanie zostanie obniżone do standardowej stawki wynoszącej 2%.


Nadal ważna jest promocja dotycząca nowych środków na Koncie Oszczędnościowym w BGŻ Optimie. Konto Oszczędnościowe w BGŻ Optimie jest obecnie oprocentowane na 2,50% do kwoty 150.000 zł. Promocja dotyczy nowych środków, stanowiących nadwyżkę ponad saldem obliczonym na dzień 04.07.2016 r. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje niedługo, bo tylko do 24.10.2016 r.

lokata deklasująca


Standardowo nowych klientów BŻG Optimy,  którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadali Konta Oszczędnościowego zachęcam do otwarcia najpierw 3-miesięcznej Lokaty Bezkarnej z oprocentowaniem 3,20% do kwoty 20.000 zł z możliwością zerwania w każdym momencie z zachowaniem odsetek tutaj:

Lokata Deklasująca V

Lub do założenia Lokaty Bezkompromisowej z oprocentowaniem 3% do kwoty 100.000 zł również z możliwością zerwania w każdym momencie z zachowaniem odsetek tutaj:

Lokata Deklasująca V


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.