Lokata Piłkarska 1/4 finału z jeszcze lepszym oprocentowaniem w Credit Agricole

lokata piłkarska 14 finału

Credit Agricole idzie za ciosem i z okazji kolejnego meczu Reprezentacji Polski na Euro 2016 wypuścił Lokatę Piłkarską 1/4 finału. Tym Lokata Piłkarska 1/4 finału wystartowała z oprocentowaniem 3,50% aby ostatecznie osiągnąć taką samą stawkę. Niestety tym razem Reprezentacja Polski odpadła z turnieju. Z promocji Lokata Piłkarska 1/4 finału mogą skorzystać także Ci klienci Credit Agricole, którzy korzystali z poprzednich edycji Lokat Piłkarskich. Tak samo jak poprzednio Lokata Piłkarska 1/4 finału dostępna jest tylko poprzez aplikację mobilną Credit Agricole. Do promocji Lokata Piłkarska 1/4 finału można przystąpić do 03.07.2016 r. 

Lokata Piłkarska 1/4 finału – warunki:

  • Na 3 miesiące z oprocentowaniem 3,50%.
  • Minimalna kwota 1.000 zł, maksymalna 10.000 zł.
  • Tylko dla posiadaczy kont osobistych w Credit Agricole.
  • Dostępna tylko przez aplikację CA24 Mobile.

Lokata Piłkarska 1/4 finału dostępna jest również dla tych klientów, którzy założyli lub założą konto osobiste w promocji 250 zł za przeniesienie kontaAby skorzystać z promocji Lokata Piłkarska 1/4 finału należy do 03.07.2016 r. wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy dostępny na facebook-u. Następnie do 10.07.2016 r. należy założyć 3-miesięczną Lokatę Piłkarską 1/4 finału poprzez aplikację Mobilną Credit Agricole. Lokata Piłkarska 1/4 finału zostanie założona jako lokata ze standardowym oprocentowaniem ale w ciągu 5 dni Credit Agricole podniesie jej oprocentowanie do 3,50% (podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało dla całego okresu).


Jeżeli ktoś jeszcze nie ma konta w Credit Agricole to zapraszam to założenia takiego konta w promocji 250 zł za przeniesienie konta. O szczegółach można poczytać tutaj:

Lokata Piłkarska 1/4 finału


Także i tym razem z oferty Lokaty Piłkarskiej 1/4 finału tym razem nie są wyłączni uczestnicy wcześniejszych promocji Lokat Piłkarskich. To kontynuowanie „dobrej zmiany”. Jeżeli ktoś załapał się na trzy Lokaty Piłkarskie to mógł (może) ulokować na bardzo dobrym procencie do 30.000 zł. Standardowo Pozostała oferta Credit Agricole nie zmieniła się. O szczegółach pisałem przy okazji poprzedniej pierwszej Lokaty Piłkarskiej w Credit Agricole tutaj.

Lokata Piłkarska 1/4 finału


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.