Lokata na Nowe Środki w Getin Banku już na 2,50%

Lokata na Nowe Środki w Getin Banku

Getin Bank przez połowę lipca proponował rewelacyjnie oprocentowaną Lokatę na Nowe Środki – aż na 2,80%. Oferta ważna była do połowy lipca. W drugiej połowie lipca stało się to, co właściwie musiało się stać. Od 18.07.2016 r. 4-miesięczna Lokata na Nowe Środki  w Getin Banku oprocentowana jest na 2,50%. Pomimo obniżonego oprocentowania to nadal jedna z najlepszych lokat krótkoterminowych, a biorąc pod uwagę brak konieczności posiadania konta osobistego to właściwie najlepsza lokata krótkoterminowa. Lokata na Nowe Środki w Getin Banku na obecnych warunkach ważna jest do 31.07.2016 r.

Lokata na Nowe Środki w Getin Banku:

  • Na 4 miesiące z oprocentowaniem 2,50%.
  • Tylko dla nowych środków i/lub nowych klientów.
  • Bez konieczności posiadania konta osobistego.
  • Minimalna kwota 500 zł.
  • Nieodnawialna/odnawialna.
  • Możliwość założenia online i w placówkach Getin Banku.
  • Czas na opłacenie wniosku – 7 dni.
  • Zerwanie Lokaty na Nowe Środki przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek.

Obecnie to IX edycja Lokaty na Nowe Środki w Getin Banku. Co ciekawe poprzednie oprocentowanie obowiązywało do 15 lipca, a nowe oprocentowanie obowiązuje od 18 lipca. Właściwie przez dwa dni lipcowego weekendu na stronie Getin Banku widniało wyższe oprocentowanie. Ale czy zostanie ono zastosowane do nowych wniosków o otwarcie Lokaty na Nowe Środki – nie wiadomo. Nowe środki to nadwyżka ponad stan posiadania obliczony na dzień 30.04.2016 r. Standardowo gdy wpłacone pieniądze nie okażą się w całości nowymi środkami to zostaną założone dwie lokaty – jedna Lokata na Nowe Środki oraz druga – Tradycyjna z części pieniędzy, które nie są nowymi środkami w Getin Banku

Lokata na Nowe Środki w Getin Banku w przypadku posiadania konta osobistego lub oszczędnościowego nie odnawia się i wraca na te konto. Jeżeli w Getin Banku nie posiadamy konta to odnowi się ona na standardowym, niskim oprocentowaniu. Lokata na Nowe Środki dostępna jest także w Noble Banku. Pozostała oferta depozytowa w Getin Banku oraz Noble Banku nie zmieniła się – o szczegółach pisałem tutaj. A wszystkich zainteresowanych (e)Lokatą na Nowe Środki w Getin Banku zapraszam tutaj:

Lokata na Nowe Środki w Getin Banku


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.