Lokaty w Inteligo

100 zł za Konto w Inteligo promocja kod polecający

Swego czasu pisałem o ofercie depozytowej PKO BP. Artykuł Lokaty w PKO BP jest w sumie najchętniej czytanym artykułem na mojej stronie. W końcu to największy w Polsce bank. Dzisiaj opisuję ofertę depozytową internetowej odnogi PKO BP – ofertę Inteligo. Lokaty w Inteligo jak to zwykle bywa są trochę lepiej oprocentowane niż te w PKO BP – zmiany są oczywiście na plus. O wiele lepiej oprocentowane jest również konto oszczędnościowe w Inteligo – nawet na 1,80%. 

Najlepszymi lokatami w Inteligo są lokaty zakładane poprzez aplikację mobilną IKO:

 • 1-miesięczna z oprocentowanie 2,25%.
 • 3-miesięczna z oprocentowanie 1,50%.
 • 6-miesięczna z oprocentowanie 1,60%.
 • 12-miesięczna z oprocentowaniem 2%.

Podobnie jak w PKO BP najlepiej oprocentowana jest 1-miesięczną lokata otwierana przez aplikację mobilną IKO. Niestety można otworzyć tylko jedną 1-miesięczną lokatę z oprocentowaniem 2,25% i ulokować na niej do 10.000 zł. W przypadku pozostałych lokat zakładanych przez IKO nie ma ograniczeń co do ilości otwieranych lokat i ich maksymalnych kwot. Wystarczy ulokować tylko 1.000 zł. Jak widać wbrew pozorom lokaty w Inteligo nie są aż tak kiepsko oprocentowane.

Pozostałe lokaty w Inteligo:

 • Lokata 1-miesięczna z oprocentowaniem 1,80%.
 • Hop Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem progresywnym – średnim 1,25%.
 • Hop Lokata na 6 miesięcy z oprocentowaniem progresywnym – średnim 1,37%.
 • Hop Lokata na 12 miesięcy z oprocentowaniem progresywnym – średnim 1,56%.
 • Lokata 24-miesięczna z oprocentowaniem 1,50%.

Pozostałe lokaty w Inteligo nie są oprocentowane nawet na 1%. W przypadku Lokaty 1-miesięcznej i Lokaty 24-miesięcznej minimalna kwota jaką trzeba ulokować to 1.500 zł. W przypadku Hop Lokat wystarczy już tyko 1.000 zł. Oprocentowanie Hop Lokat jest progresywne – zmienia się co miesiąc. W pierwszym miesiącu jest to 0,25% lub 0,50% a w ostatnim nawet 2,75%. Zerwanie Hop Lokaty przed terminem zapadalności powoduje zachowanie naliczonych odsetek za pełne miesiące utrzymywanie Hop Lokaty. W przypadku wyżej wymienionych lokat trzeba posiadać w Inteligo konto osobiste.

Lokaty w Inteligo – Lokaty Igo:

 • Igo Lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem 1,50%.
 • Igo Lokata na 6 miesięcy z oprocentowaniem 1,60%.
 • Igo Lokata na 9 miesięcy z oprocentowaniem 1,70%.
 • Igo Lokata na 12 miesięcy z oprocentowaniem 1,75%.

Oprocentowanie dopisuje się do Igo Lokaty co miesiąc ale jej zerwanie przed terminem zapadalności powoduje utratę naliczonych odsetek. Kwota minimalna Igo Lokaty to 1.000 zł kwot maksymalnych nie ma. W przypadku Igo Lokat nie ma obowiązku posiadania konta osobistego w Inteligo. Oprocentowanie Igo Lokat jak na największy polski bank jest zadziwiającą solidne. Rachunek oszczędnościowy w Inteligo oprocentowany jest z poniższą tabelą:

lokaty w inteligo konto oszczędnościowe

W przypadku rachunku oszczędnościowego w Inteligo bezpłatny jest pierwszy przelew w miesiącu kalendarzowym. Każdy kolejny kosztuje 8 zł, lub 10 zł w przypadku zlecenia takiego przelewu u konsultanta. Podsumowując oprocentowanie lokat jak i rachunku oszczędnościowego jest całkiem solidne. Oczywiście właściciel Inteligo – PKO BP nie musi walczyć o depozyty wysokim oprocentowaniem więc oprocentowanie lokat w Inteligo jest niższe o około 1% w porównaniu do najlepszych lokat krótkoterminowych. Choć są perełki z oprocentowaniem nawet 2%. Dodatkowo do 21.02.2016 r. można otworzyć konto osobiste w programie poleceń Mam Inteligo i otrzymać dodatkowe 100 zł. Więcej o tej promocji pisałem tutaj:

100 zł za Konto w Inteligo promocja konkurs kod polecający


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.