Konto Plus Premia II czyli ponownie iKontoaktywator z premią 120 zł za otwarcie

iKontoaktywator z premią 120 zł

Dosłownie kilka dni temu wygasła promocja konta osobistego iKontoaktywator z premią 120 zł a już po kilku dniach pojawiła się nowa edycja programu Konto Plus Premia. Ponownie można otworzyć konto osobiste iKontoaktywator z premią 120 zł w Banku BGŻ BNP Paribas w ramach drugiej edycji promocji Konto Plus Premia. Warunki różnią się nieznacznie od poprzedniej edycji ale nadal są bardzo łatwe do spełniania. Akcja trwa do 25.02.2016 r. lub do osiągnięcia 1.000 uczestników. Raczej starczy dla wszystkich zainteresowanych.

Organizatorem promocji „Konto Plus Premia II” jest ponownie firma Ad Astra Sp. z o.o. lubiana przeze mnie za tworzenie bardzo zawiłych regulaminów swoich promocji. Do akcji Konto Plus Premia mogą przystąpić tylko zupełnie nowi klienci Banku BGŻ BNP Paribas, którzy nie są i nie byli nigdy posiadaczami czy współposiadaczami konta osobistego w połączonym banku, jak też w Banku BGŻ czy BNP Paribas Banku. Standardowo trzeba mieć ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych.

Aby założyć iKontoaktywator z premią 120 zł w ramach drugiej edycji promocji Konto Plus Premia należy zarejestrować się na poniższej stronie promocji:

<<<iKontoaktywator z premią 120 zł w ramach promocji Konto Plus Premia II>>>

iKontoaktywator z premią 120 zł

Następnie należy:

  • Wypełnić i wysłać formularz rejestracyjny wpisując swoje imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie przez organizatora (Ad Astra Sp. z o.o.) danych osobowych oraz na ich przekazanie do Banku BGŻ BNP Paribas w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji a także upoważnić Bank BGŻ BNP Paribas do przekazania organizatorowi wyżej wymienionych informacji w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.
  • Po wysłaniu formularza należy zawrzeć Umowę Ramową – otworzyć Konto Osobiste iKontoaktywator wraz Kartą z wykorzystaniem linka umieszczonego na stronie promocji.

Konto Osobiste iKontoaktywator w Banku BGŻ BNP Paribas można otworzyć przez internet lub za pośrednictwem kuriera. Pełna aktywacja konta powinna nastąpić nie później niż do 29.02.2016 r. W ramach promocji Konto Plus Premia II każdy uczestnik może otrzymać dwie nagrody po 60 zł. Czyli łącznie można uzyskać 120 zł za wykazanie stosunkowo niewielkiej (zwiększonej) aktywności w ciągu 2 miesięcy. 

ikontoaktywator z premią 120 zł Konto Plus Premia 2 pierwszy warunek

Pierwszą premię w wysokości 60 zł otrzyma każdy, kto otworzy konto za pośrednictwem strony promocji Konto Plus Premia II oraz poda takie same dane we wniosku o zawarcie Umowy Ramowej jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego. Należy także na dzień 29.02.2016 r. posiadać aktywną (nie zablokowaną) kartę debetową oraz wykonać transakcje bezgotówkowe w okres 01-31.03.2016 r. na łączną kwotę minimum 500 zł. Nie trzeba już zapewniać odpowiednich wpływów za to trzeba więcej wydać kartą.

ikontoaktywator z premią 120 zł Konto Plus Premia 2 drugi warunek

Drugą premią w wysokości 60 zł otrzyma każdy, kto w okresie 01-30.04.2016 r. wykona transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 500 zł. Każdy uczestnik promocji Konto Plus Premia II otrzyma 60 zł lub 120 zł w zależności ile i jakie warunki spełni.


Do 11.03.2016 r. organizator promocji wyśle uczestnikom wiadomość e-mail z linkiem oraz kodem niezbędnym do zalogowania się na stronie w celu uzupełnienia numeru otwartego konta do wypłaty premii. Dane należy uzupełnić najpóźniej do 28.03.2016 r. 


Każdy uczestnik promocji „Konto Plus Premia” zostanie powiadomiony w formie e-mail o spełnieniu warunków wypłat nagród do 07.04.2016 r. oraz 13.05.2016 r. Nagrody w wysokości po 60 zł zostaną wypłacone do 19.04.2016 r. oraz 31.05.2016 r. I to tyle. Wystarczy założyć za pośrednictwem odpowiedniej strony konto osobiste iKontoaktywator a później wykazać się umiarkowaną aktywnością. Jestem pewien, że dostępna liczba 1.000 sztuk kont w promocji się nie wyczerpie – bardzo dużo osób korzystało już z poprzednich promocji Banku BGŻ BNP Paribas. A po otrzymaniu nagród nie ma obowiązku dalszego korzystania z usług tego banku. Wszystkich zainteresowanych promocją iKontoaktywator z premią 120 zł zapraszam tutaj:

ikontoaktywator z premią 120 zł Konto Plus Premia promocja


Konto osobiste w ramach promocji iKontoaktywator to:

  • 0 zł za prowadzenie.
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych i zagranicznych.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, opłata standardowa 7 zł.
  • 0 zł za przelewy krajowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty.

Można otrzymać oprocentowanie w wysokości 4% do kwoty 5.000 zł przez 12 miesięcy od daty otwarcia. Czyli można otrzymać dodatkowe 162 zł w ciągu roku. O promocji konta osobistego iKontoaktywator pisałem więcej tutaj.


Na koniec wszystkich zainteresowanych aktualną ofertą najlepszych lokat, oraz tych, którzy trafili tutaj przypadkowo po pewnym czasie zapraszam do przejrzenia najnowszych, zawsze aktualnych rankingów: zestawienia najlepszych lokat, rankingu lokat krótkoterminowych, rankingu lokat długoterminowych, rankingu kont oszczędnościowych oraz rankingu lokat i kont oszczędnościowych w walutach. Zapraszam także do przejrzenia uaktualnianego na bieżącą zestawienia najlepsze promocje bankowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.