Tani kredyt czyli Pożyczka Wakacyjna w Toyota Banku

tani kredyt pożyczka wakacyjna Toyota Bank

Dosyć często znajomi pytają mnie, gdzie można uzyskać najtańszy kredyt. Z reguły mam problemy z odpowiedzią. Co prawda maksymalne oprocentowanie kredytów wynosi 10%, ale banki dorzucają do tego kilka procent prowizji, kilka procent ubezpieczenia i RRSO* nagle rośnie do ponad 20%. Próbuję porównywać oprocentowanie kredytów ale jest to o wiele trudniejsze niż w przypadku lokat czy kont oszczędnościowych. Banki najczęściej podają oprocentowanie dopiero po złożeniu wniosku i wstępnej ocenie kredytowej. Ale są wyjątki. Takim wyjątkiem jest Pożyczka Wakacyjna w Toyota Banku. I rzeczywiście jest to tani kredyt z oprocentowaniem poniżej 10%. Choć oferta jak wszystkie ma też swoje wady i nie każdy może z niej skorzystać.

Toyota Bank po raz kolejny zawstydza duże banki. Aktywnie walczy o nowych klientów proponując bardzo dobrze oprocentowane lokaty (często z dodatkową premią) i dosyć przyzwoite oprocentowane kredyty. Promocja „Pożyczka Wakacyjna” trwa do 31.09.2015 r. Można pożyczyć na dowolny cel i płacić tylko 3,99 zł miesięcznie od każdego pożyczonego tysiąca. Pamiętacie reklamę Credit Agricole, który reklamował swój kredyt podobnie? Tylko tam koszt wynosił 10 zł od każdego tysiąca…

Warunkiem skorzystania z promocji i ubiegania się o tani kredyt jest:
  • Posiadanie w Toyota Banku konta osobistego.
  • Zasilanie konta osobistego w miesiącach od 01.2015 r. do 06.2015 r. kwotą minimum 300 zł (dot. klientów którzy otworzyli konto w promocji Groupon I oraz Groupon II) lub kwotą minimum 500 zł (dot. pozostałych klientów).
  • Złożenie wniosku, pozytywna ocena kredytowa, brak zaległości w stosunku do Toyota Banku, zawarcie umowy o kredyt (oczywistość).

Każdy klient Toyota Banku spełniający powyższe warunki może zaciągnąć tylko jedną Pożyczkę Wakacyjną na okres 12, 24, 26, 48 bądź 60 miesięcy. Toyota Bank proponuje oprocentowanie – od 8,72% do 8,93% w zależności o okresu. Nie ma żadnych dodatkowych opłat w postaci prowizji, opłat przygotowawczych czy też ubezpieczenia. Sprawia to, że Pożyczka Wakacyjna to naprawdę tani kredyt. Szkoda, że Toyota Bank działa tylko internetowo ponieważ ofertę ma naprawdę bardzo dobrą. Ci, którzy nie korzystają z kredytu mogą skorzystać z oferty Lokaty 4% lub Lokaty Plan Depozytowy na 80 dni o których pisałem więcej tutaj. Więcej o Pożyczce Wakacyjnej można poczytać na stronie internetowej Toyota Banku tutaj:

tani kredyt pożyczka wakacyjnaZainteresowanych tematyką kredytową zapraszam do zapoznania się z innymi moimi artykułami na temat kredytów: podejrzaną Pożyczką na Szóstkę, tania kartą bez opłat Simplicity w Citibanku, darmowym debecie przy Koncie Aktywna Pensja czy Darmowymi pożyczkami w firmach pozabankowych.


RRSO – Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.